1001 Tv 16.05.2019 Çarpışma
Çarpışma

Bu akşam hangi diziler ve filmler var, hangi kanalda ne izlenebilir?

 

Bu akşam (16 Mayıs 2019 Perşembe akşamı) Avlu, Bir Zamanlar Çukurova, Çarpışma ve Tek Yürek yeni bölümleriyle yayında. Final bölümüyle son kez ekrana gelecek Bizim Hikaye dizisi ise bu hafta yayınlanmıyor.

 

Star Tv ekranında 42. bölümüyle ekrana gelecek "Avlu"da bu akşam Deniz ve Azra, hayatlarının en cesur kararını alıyorlar. Safiye’nin odasından özgürlüğe açılan kapı aralanmak üzere. Zerrin ise eski bir tanıdıkla tekrar yüz yüze kalıyor. 

 

Atv kanalında 33. bölümüyle ekrana gelecek "Bir Zamanlar Çukurova" dizisinde bu akşam "Yılmaz yaralı olmasına rağmen Ercüment’i durdurabilecek mi? Patlayan silah, jandarmayı tekrar Demir’in peşine mi düşürecek? Tüm olanları sakladıkları Züleyha, oğlunu görmeye gidemeyince neler yapacak? Yılmaz tekrar hastaneye mi götürülecek, yoksa olaylar örtbas mı edilecek? Seher'in hamile olduğunu duyan Hünkar bunu Demir'e söyleyecek mi, yoksa Seher’den kurtulmaya mı çalışacak?" sorularına cevap aranacak. 

 

Show Tv kanalında 22. bölümüyle ekrana gelecek "Çarpışma" dizisinde bu akşam Cansız, Zeynep’e kurtuluşu için 24 saat süre biçiyor. Demir'den kuşkulanan Kerem, Kadir’e gidiyor ve Cemre için yardım istiyor. Selim’e Cemre’yi koruyacağına dair sözü olan Cansız Cemre'yi bulabilecek mi?. Kadir, Veli ve Kerem ve Cansız arasında büyük bir çatışma çıkıyor. Zeynep’i kurtarabilecek tek kişi olan Kadir ölümcül bir ikilemle karşı karşıya. Cemre ve Zeynep kurtulabilecekler mi? 

 

 

TRT1 kanalında 14. bölümüyle ekrana gelecek "Tek Yürek" dizisinde bu akşam olayların perde arkasındaki Ekrem Saruhan gençlik yıllarından arkadaşı Halit’ten buz hokeyi takımıyla ilgili asıl niyetini nasıl gizleyecek? Bir yanda maçlar devam ederken, diğer yanda Sait boş durmuyor ve Osman kaçırılıyor. Hayatına karşılık istenen şey ise, ekibin elinde olmayan minyatür. Yiğit'i yalnız bırakmayan ekip bu defa da Osman’ın hayatı için mücadele ediyor. Halit ve Ekip kaçırılan Osman'ı nasıl kurtaracaklar? 

 

Bu akşam dizi yayınlamayacak Fox, Kanal D ve Tv8 kanallarda neler yayınlanacak?

 

Fox'ta bu akşam saat 20:00'de yerli film yayınlanıyor. Başrollerinde Demet Akbağ ve Yetkin Dikinciler'in rol aldığı "Nadide Hayat" bir komedi / dram filmi. 2015 yılı yapımı filmde Nadide Gürbüz (Demet Akbağ), evlendikten sonra okulunu bırakmış ve kocası ölene ve çocukları büyüyüp kendi hayatlarını kurana dek kendisi için hiçbirşey yapmamıştır. Boş zamanını değerlendirebilmek için birçok kursa katılan Nadide, buralarda mutlu olamaz. Ancak bir gün gördüğü haber ona aradığı fırsatı sunacaktır. Öğrenci affı sayesinde yıllar önce bıraktığı okuluna geri döner. Sonrasında katıldığı mavi yolculuk, gencecik okul arkadaşları ve karizmatik bir öğretmenle birlikte hayatını değiştirecek bir maceraya dönüşecektir. "Nadide Hayat" filmi saat 22:30'e kadar sürecek. Daha sonra "Bir Aile Hikayesi" dizisinin tekrar bölümü alt yazılı olarak ekrana gelecek.

 

Kanal D'de bu akşam saat 20:00'de yabancı film yayınlanıyor. Başrollerinde Lucas Black, Nathalie Kelley ve Sung Kang'in rol aldığı "Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı" bir aksiyon / dram filmi. 2006 yılı yapımı ve serinin bu üçüncü filminde Sean Boswell, kendini ailesine ve çevresine karşı yabancılaşmış hisseden mutsuz bir gençtir. Yasa dışı olan sokak yarışlarına merakı, bu mutsuzluğunu yenebildiği tek yoldur. Katıldığı yarışlar hep kazalarla sonuçlanınca annesi, onu Tokyo’da yaşayan asker babasının yanına gönderir. Tamamen farklı bir kültürde, yabancılık duygusu iyice pekişen Sean’ın Tokyo’daki sıkıcı hayatı, Twinkie ile tanışınca değişecektir.

 

Tv8'de bu akşam saat 20:00'de başlayarak akşam boyu sürecek olan "Survivor Türkiye - Yunanistan" yarışmasının (71). bölümü yayınlanıyor. Bu akşam yayınlanacak bölümde oynanacak ödül oyunları izleyenlere heyecan dolu anlar yaşatacak. Yarışmacılar ödüller için kıyasıya mücadele edecek. Ödül oyunlarını hangi takım kazanacak?

 

Çarpışma Çarpışma

Paylaş

 

Tüm Çarpışma Bilgileri