1001 Tv > Haberler > TRT1'in yeni dizisi Kül Masalı'nın çekimleri başladı

TRT1'in yeni dizisi Kül Masalı'nın çekimleri başladı


18.01.2024 | Kül Masalı
Kül Masalı

TRT1'de izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan Kül Masalı dizisinin afiş çekimleri gerçekleşti. Geçtiğimiz günlerde okuma provası gerçekleşen dizinin çekimleri başladı.

 

Kül Masalı

TRT1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan Kül Masalı’nın başrollerini Gökhan Alkan ve Sevda Erginci ve Başak Gümülcineoğlu paylaşıyor. Dizinin Yapımcılığını Cemil Cengiz üstleniyor. Yönetmen koltuğunda ise Metin Balekoğlu oturuyor.

Kül Masalı dizinin senaryosunu Sılan Aras Erdem ve Filiz Küçük Yücel kaleme alırken görüntü yönetmenliğini Bekir Toplar üstlenecek. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Gökhan Alkan, Sevda Erginci, Başak Gümülcineoğlu, Hülya Darcan, Ushan Çakır, Özgür Çevik, Gizem Kala ve Gizem Güneş yer alıyor. Kül Masalı

Dizinin konusu ise şöyle: 

Yoksul ve mütevazi bir geçmişten gelen Özge (Sevda Erginci), altı yıldır bir restoranda aşçılık yapmaktadır. Türkiye’nin en zengin ve köklü ailelerinden Giraylı ailesinin veliahtı Arat Giraylı (Gökhan Alkan) ile karşılaşıp ilk görüşte aşık olup evlenirler. Özge’nin Arat’ın ailesinin yaşadığı konağa gelin olarak girmesi onu bir anda bir aşk masalından entrikalarla dolu dünyaya sokar. Kocasının geçmişinden gelen öfke patlamaları, Özge’nin kız kardeşi Behiye'nin (Gizem Güneş) zenginlik ihtirası ve Arat’ın şaibeli şekilde ölen eşi Jale’nin (Başak Gümülcinelioğlu) peşini bırakmayan gölgesi Özge'nin bu zorlu yolculuğunu daha da karmaşık hale getirir.

 

Bölüm fotoğrafları Bölüm özeti Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı