Kül Masalı yeni bölümünde neler olacak? Kül Masalı dizisinin konusu nedir? Yeni bölümü ne zaman, hangi gün yayınlanıyor? Kül Masalı neler olacak? Kül Masalı özeti

18 Nisan 2024 Perşembe 20:00 | 8. Bölüm

Bölüm Bilgisi:  Dizinin yeni bölümü bu hafta YAYINLANMIYOR.
Kül Masalı 8. Bölüm

Kül Masalı 3. Bölüm Özeti: Süreyya aile geçmişlerine ait elindeki büyük kozla Özge’yi tehdit eder. Özge evliliğini daha da önemlisi kardeşi Behiye’yi kaybetme tehlikesi ile karşı karşıyadır. Jale’nin ölümünü araştıran Cemil ise olanları açığa kavuşturmak için büyük bir hamle yapar.

Diğer yandan Arat, Jale’nin mezarının boş olduğunu öğrenen Özge’ye artık bir açıklama borçludur. Onunla ilk ve son kez Jale’nin ölümü hakkında konuşacak ve bu mesele bir daha açılmamak üzere kapanacaktır. Özge ve Arat geçmişin sırlarını ve hayaletlerini geride bırakıp yeni bir başlangıç yapmaya karar verirler. Ancak iki ay sonra Arat’ın doğum günü davetinde Jale’nin birdenbire ortaya çıkması köşkteki tüm dengeleri alt üst eder. Jale’nin sırlarla dolu gizemli dönüşü ile, başta Arat ve Özge olmak üzere herkesin hayatını derinden sarsacak olaylar zinciri tetiklenmiş olur. Artık hiç kimse için hiçbir şey eskisi gibi olamayacaktır.

Bölüme ait fotoğraf galerisi için tıklayınız.

Bölüm fotoğrafları Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı