1001 Tv > Haberler > TRT 1'in yeni dizisi Hayatımın Neşesi yakında başlıyor

TRT 1'in yeni dizisi Hayatımın Neşesi yakında başlıyor


21.06.2023 | Hayatımın Neşesi
Hayatımın Neşesi

TRT 1’in kısa bir süre önce çekimleri başlayan, Şebnem Bozoklu'nun başrolünü üstlendiği yeni dizisi “Hayatımın Neşesi” yakında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

 

Hayatımın Neşesi Hazırlıkları tüm hızıyla devam eden “Hayatımın Neşesi” dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı ve diziden ilk kareler paylaşıldı. Hayatımın Neşesi Şebnem Bozoklu'nun başrolünü üstlendiği dizide ayrıca Tolga Tekin, Uğur Demirpehlivan, Metin Coşkun, Ezgi Tombul, Aras Şenol, Gizem Kala, Selma Guneri, Süreyya Güzel, Nisan Dökmeci, Said Ege Yıldırım ve Özlem Ünaldı yer alıyor. Hayatımın Neşesi Aile komedisi türündeki Hayatımın Neşesi’nin yapımcılığını Güneş Çelikcan ve Merve Zorlu üstleniyor. Şahin Altuğ'un yönetmenliğini yaptığı dizinin senaristliğini Ekin Atalar üstleniyor. Hayatımın Neşesi

"Hayatımın Neşesi", ailesi ve çocukları için üniversite hayatını terk eden ve yıllar sonra fakülteye geri dönme kararı alan Neşe'nin aksilikler, komiklikler, sevinçler ve başarılarla dolu hikayesini ekrana getirirken hayallerini gerçekleştirmek için her yaşta cesur adımlar atabilmenin önemini vurguluyor.

Hayatımın Neşesi

Hayatımın Neşesi’nde Aileye yeni gelen gelin adayı Aylin’in bir anda ortaya çıkmasıyla bir dizi yanlış anlaşılmalar silsilesinin ardından Neşe hayatını sorguluyor. Ve hayallerini gerçekleştirmek için hiç de geç olmadığını fark ediyor. Fakat bu seferki yeni deneyimi, üniversiteden eski bir arkadaşı olan ve Neşe'ye karşı bazı kırgınlıkları olan Profesör Sevda'nın karşısına çıkaracağı zorluklarla dolu bir mücadele başlatıyor.

Hayatımın Neşesi Hayatımın Neşesi Hayatımın Neşesi

 

Bölüm fotoğrafları Bölüm özeti Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı