Hayatımın Neşesi yeni bölümünde neler olacak? Hayatımın Neşesi dizisinin konusu nedir? Yeni bölümü ne zaman, hangi gün yayınlanıyor? Hayatımın Neşesi neler olacak? Hayatımın Neşesi özeti

7 Kasım 2023 Salı - 20:00 | 18. Bölüm

Bölüm Bilgisi:  FİNAL
Hayatımın Neşesi

Hayatımın Neşesi 9. Bölüm Özeti: Beklenmedik olayların yarattığı panik rüzgarıyla Şile'ye savrulan aile, bu defa da Emre için büyük bir endişeye kapılır. İstanbul'a hızla dönerlerken Neşe zihninde korku dolu hikayelerin pençesindedir. Evde buldukları Emre'yle yaşadıkları sevinç kısa sürer; çünkü Emre bu ihmalin hesabını sormaya kararlıdır.

Serdar ve Aylin, aşk rüzgarlarıyla yeniden bir araya gelirken, Serdar'ın hayali olan kafe için hazırlıklar başlar. Ancak bu barış havası, Mustafa'nın eski dostunun beklenmedik ziyaretiyle biraz bulanıklaşır. Neşe, Mustafa'yı liseden hatırladığı o sıcak pilav günü anılarıyla yeniden buluşturmayı planlarken, evde bir yandan da Saliha Hanım'ın yeni ve sıkı sağlık rejimiyle baş etmeye çalışmaktadırlar. Acaba bu sağlık çılgınlığı aileyi bir arada tutabilecek mi? Yoksa Saliha'nın yeni diyeti, ailedeki herkesi birbirine düşman mı edecek?

Bölüme ait fotoğraf galerisi için tıklayınız.

Bölüm fotoğrafları Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı