1001 Tv > Haberler > Kızılcık Şerbeti için Cannes Martinez Hotel'de görkemli bir gala gecesi düzenlendi

Kızılcık Şerbeti için Cannes Martinez Hotel'de görkemli bir gala gecesi düzenlendi


12.04.2024 | Kızılcık Şerbeti
Kızılcık Şerbeti

Kızılcık Şerbeti’nin ülke sınırlarını aşan başarısının kutlanması sebebiyle Cannes Martinez Hotel’de görkemli bir gala gecesi düzenlendi.

 

Kızılcık Şerbeti Gece, İzzet Pinto’nun kurucusu olduğu Global Agency’nin ev sahipliğinde gerçekleşti. Gala gecesi öncesinde ise, bu yıl 61.yılında son kez düzenlenen prestijli fuar kapsamında, dizinin yapımcısı Faruk Turgut, senaristleri Melis Civelek, Zeynep Gür, dizinin oyuncuları Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Müjde Uzman, Ceren Karakoç, Doğukan Güngör ve Feyza Civelek’in konuşmacı olduğu basın toplantısı Majestic Otel’de gerçekleşti. Kızılcık Şerbeti Davette Kızılcık Şerbeti oyuncuları, İngiltere’de yaşayan Türk moda tasarımcısı Zeynep Kartal’ın Haute Couture tasarımlarıyla boy gösterdi. Kızılcık Şerbeti oyuncularının ilgi odağı olduğu geceye; dünya yıldızları, yönetmenler, film editörleri katıldı.

Zeynep Kartal, bu özel gece için Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Müjde Uzman, Ceren Karakoç ve Feyza Civelek gibi isimleri hazırladı. Özel gala gecesinde Kartal’ın tasarımlarını giydi. Bunun yanı dizinin sevilen oyuncularından Barış Kılıç ve Doğukan Güngör de etkinlikte yer aldı. Kızılcık Şerbeti Basın toplantısının moderatörlüğünü dizinin yurtdışı satış temsilcisi Global Agency’nin kurucusu İzzet Pinto gerçekleştirdi. Amerika’dan Avrupa’ya, Asya’dan Latin Amerika’ya kadar birçok bölgeden medya mensubu Kızılcık Şerbeti oyuncularına yoğun ilgi gösterdi.

 

Bölüm fotoğrafları Bölüm özeti Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı