1001 Tv > Haberler > Hadi Anlat'ın ilk konuğu Neslihan Atagül

Hadi Anlat'ın ilk konuğu Neslihan Atagül


04.06.2024 | Gecenin Ucunda
Gecenin Ucunda

Gazeteci Senem Aydın’ın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği, GAİN'in yeni programı Hadi Anlat'ın ilk konuğu, Neslihan Atagül oldu.

 

Gecenin Ucunda

GAİN’in yeni sohbet programı “Hadi Anlat” başladı. Gazeteci Senem Aydın’ın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği programın ilk konuğu Neslihan Atagül oldu.

Şu sıralar bol bol dinlendiğini söyleyen oyuncu, “Kendimi ilhamın içinde hissediyorum” dedi. Son iki yıldır sıklıkla seyahat ettiğini, İspanyol kültürünü çok sevdiğini ve bu nedenle İspanyolca derslerine başladığını da anlattı.

Bu yılın başında Miami’de düzenlenen “Turkish Drama Gala Gecesi”ne “Turkish Drama Queen” olarak davet edilen ünlü oyuncu, o gece hakkında “Gurur duydum” diye konuştu.

Neslihan Atagül, Senem Aydın’ın “Günlük hayatında verdiğin tepkilere göre ne kadar drama kraliçesinin?” sorusunu ise şöyle yanıtladı: “Ruh halime göre değişiyor. Bazen çok tekinsiz davranabiliyor, çok uçlarda yaşayabiliyorum. Bazen de her şeyi çok olağan karşılayabiliyorum.”

 

Gecenin Ucunda

Çocukluğundan kariyer yolculuğuna; hakkında merak edilenleri samimiyetle yanıtlayan oyuncunun açıklamalarından diğer satır başları şöyle;

- “Hassas biriyim ama kırılgan değilim. Hassasiyetim yüksek olduğu için hissettiğim şeyler de hassasiyetimi destekliyor. Onun için anlaşılmadığımı düşündüğüm tüm noktalarda biraz uçlarda yaşadığım oluyor. Ama bunun için de kendimi eğitmeye çalışıyorum”

- “Kalbimdeki cılız sesi daha çok duymaya, onu dinlemeye çalıştım; hâlâ çalışıyorum.”

- “Zamansız yaşamayı tercih ediyorum.” 
 

“Hadi Anlat”ın ilerleyen bölümlerine Evrim Alasya, Sinan Akçıl, Rachel Araz, Deniz Baysal, Volkan Demirel, Hande Soral & İsmail Demirci, Halil İbrahim Ceylan, Aslıhan Turan Doğan, Ahmet Güneştekin, Bestemsu Özdemir ve Uğur Aslan konuk oluyor.

 

Bölüm fotoğrafları Bölüm özeti Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı