Gecenin Ucunda dizisi kadrosunda kimler yer alıyor? Gecenin Ucunda dizisinde hangi oyuncu, hangi karakteri canlandırıyor? Gecenin Ucunda dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

 

Televizyon izleyicileri Gecenin Ucunda dizisi oyuncu kadrosunda hangi oyuncunun hangi karakteri canlandırdığını merak ediyor. Gecenin Ucunda dizisi oyuncularının isimleri, Gecenin Ucunda dizisinin karakterlerinin isimleri, Gecenin Ucunda oyuncularını ve karakterlerini sizler için listeledik.Macide: İnsan Kaynakları Uzmanı, Şifa Öğrenci.
Kurumsal hayatı arkasında bırakır ve kalbinin sesini dinleyerek, insanlara faydalı olmak için İstanbul'da kalmaya karar verir. Ayrıldığı gün tanıştığı Ahmet, Macide'ye aşık olur. Madide'nin aşık olacağı kişi ise Ahmet değil, ağabeyi Kazım olacaktır.

Kazım Işık: Ailenin, servetini kendi başına edinen büyük ağabeyi.
Sıfırdan kurduğu dev ilaç şirketinin kaderini değiştirecek bir satın almayı gerçekleştirmeden önce sağlık bakanı olma amacıyla harekete geçer. Şirketin yönetimini hangi kardeşine bırakacağını düşünürken, kardeşinin aşık olduğu kadın olarak tanıdığı Macide hayatını değiştirecektir.

Nermin Işık: Eski Türkiye güzeli, Kazım'ın eşi.
Güzellik yarışmasını kazanan ve ülkenin en güçlü adamlarından biri olan Kazım ile evlenen Nermin, ailedeki herkesin Kazım üzerinde bir güç kazanmak ve onu kontrol etmek için yakın olmaya çalıştığı bir piyona dönüşmüştür. Bebeğini kaybettikten sonra iyileşememiştir ve ilaç kullanmaya başlamıştır.

Ahmet Işık: Ailenin ortanca kardeşi.
Holdingin başına geçmek için Amerika'dan döndüğü Türkiye'de Macide'ye saplantılı bir şekilde aşık olur ve bu aşk onu en büyük idolü ve rakibi olan, ağabeyi Kazım'la karşı karşıya getirir.

Berrin Işık Kanbey: İş ve ailenin birbirine karıştığı satrancın usta oyuncusu...

Sara Kohen: Dertleri çözerken hem kalbine hem aklına güvenen gizemli şifa hocası...

Cihangir Işık: Aşkta ve savaşta her yolu mübah sayan bir adam...

Mert Öndeş: Başarılı iş hayatını, intikam planını saklamak için kullanan bir adam...

Serra Pakdemir: Teselli ikramiyesiyle yetinmekten sıkılan, büyük ödülün peşine düşen bir kadın...

Şermin: Eski bir hayalde kalan varlıklı günlerine kızı sayesinde yeniden dönmeyi uman bir anne...

Zafer Pakdemir: Ailesini korumakla bu dünyada en güvendiği insana ihanet etmek arasında kalan bir adam...

Yasemin Kanbey: Yaşından beklenmeyecek kadar büyük oyunlar oynayan bir genç kadın...

 

 

Tüm Gecenin Ucunda Bilgileri