1001 Tv > Haberler > Dünya Varmış'ın Bodrum çekimleri tamamlandı

Dünya Varmış'ın Bodrum çekimleri tamamlandı


14.06.2024 | Çöp Adam
Çöp Adam

Yönetmenliğini Ali Adnan Özgür’ün üstlendiği post-apokaliptik öğeler taşıyan macera ve komedi filmi Dünya Varmış’ın Bodrum etabı tamamlandı. Dört haftalık bir sürecin ardından çekimlerine İstanbul’da devam etmeye hazırlanan ekip keyifli bir yemek organizasyonunda bir araya geldi.

 

Çöp Adam

Dünya Varmış filminin başrol oyuncuları Engin Altan Düzyatan, Sarp Bozkurt, Melisa Şenolsun, Erkan Can ve yönetmen Ali Adnan Özgür’le birlikte tüm ekibin katıldığı yemek eğlenceli anlara sahne oldu. Ali Adnan Özgür özverili çalışmalarından dolayı tüm ekibe teşekkür etti.

Çöp Adam Dünya Varmış filmi, İstanbul çekimlerinin hemen ardından post-prodüksiyon sürecine başlayacak. Heyecan, arkadaşlık ve aşk üçgeninde gelişen olaylar, gelecekten günümüze gelip beyaz perdeye yansıyacak. Çöp Adam Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Sarp Bozkurt, Melisa Şenolsun’nun paylaştığı film dünya üzerindeki tüm yaşamın sonunu getirecek olan salgının yayılmasının 24 saat öncesinde başlıyor. Her şeyi önceden bilen ‘Kadimler’ adında gizli bir oluşumun, seçilmiş kişilerden oluşan insanların yaşamlarını sürdürebilmeleri için inşa ettikleri sığınak otelde heyecan ve gizem dolu günler yaşanıyor.

 

Bölüm fotoğrafları Bölüm özeti Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı