Yahşi Batı filmi hangi gün, hangi saatte, hangi kanalda yayınlanıyor?

Yahşi Batı filmi tv'de ne zaman, hangi kanalda yayınlanıyor? Yahşi Batı filminin konusu ne? Yahşi Batı filminde kimler oynuyor?


Yayın tarihi: 28 Haziran Salı 02:00 | Kanal: Fox
Yahşi Batı 
Haftalık Film Programı Haftalık Dizi Programı Dijital Diziler Programı Günlük Dizi ProgramıTür: Western, Komedi
Vizyon Tarihi: 28 Haziran Salı 


Yapım Firması: Böcek Yapım, CMYLMZ Fikirsanat, Fida Film
Yapım Yılı: 2009
Yönetmen: Ömer Faruk Sorak
Süresi: 112 dk

Oyuncular: Cem Yılmaz, Ozan Güven, Zafer Algöz, Demet Evgar, Özkan Uğur, Cansu Dere, Dilek Çelebi, Ferdi Sancar, Kaan Öztop

Konu:  Batı ve Doğu’nun tozlu yollarının heyecan, aşk ve macera ile birleştiği bir hikaye.Yıl 1881, dönemin padişahı tarafından Amerikan Başkanı’na bir hediye gönderilmek istenir ve bu vazife için Aziz Efendi ve Lemi Bey görevlendirilir. İkili başlarına geleceklerden habersiz, almış oldukları vazifenin verdiği gurur ile yola çıkarlar.Zorlu yolculuktan sonra vardıkları Amerika’da yaşayacaklarını tahmin etmeleri asla mümkün değildir. Yeni insanlar tanıyacak, yeni dostlar edinecek ve pek çok düşman kazanacaklardır. Ancak hiç bir zorluğun onları gittikleri yoldan döndürmesi mümkün değildir. Ne Kızılderililer, ne kovboylar, ne de güzel bir kadın onlara engel olabilir. Çünkü onlar padişahlarına verdikleri sözü her ne pahasına olursa olsun yerine getirmeye yemin etmiş gözü pek birer Osmanlı’dır… (Kaynak: bocekfilm.com)

"Yahşi Batı" filmi Salı günü Fox kanalında ekranda.

 

Pazartesi filmleri Salı filmleri Çarşamba filmleri Perşembe filmleri Cuma filmleri