Şevkat Yerimdar hakkında tüm bilgiler... Şevkat Yerimdar konusu... Şevkat Yerimdar kadrosu...

Şevkat Yerimdar hangi gün, hangi kanalda yayınlanıyor? Şevkat Yerimdar oyuncuları kimler? Şevkat Yerimdar konusu nedir?


Şevkat Yerimdar 44. Bölüm
Final tarihi: 30.03.2018 Cuma -  20:05 | Final bölüm no: 44

Bölüm Bilgisi:  FİNAL


Şevkat Yerimdar Dizisi Künyesi ve Yayın Bilgileri

Kanal: NOW
Yayın Platformu: Televizyon
Tür: Komedi
Sezon: 1

Yayın Günü:  Cuma -
Yayın Saati:  20:05

Yapım Firması: Limon Film Yapım »
Yapımcı: Hayri Aslan
Yönetmen: Bülent İşbilen
Senaryo: Erol Hizarcı
Müzik: Barış Aryay

Şevkat Yerimdar Dizisi Karakterleri (Oyuncular):

Özgürcan Çevik (Şevkat Yerimdar), Başak Parlak (Esin Uçar), Salih Kalyon (Cevdet Uçar), Murat Akkoyunlu (Tesisatçı Cuma), Suzan Aksoy (Marika), Ayşe Kökçü (Gülperi), Mazlum Çimen (Bozkır), Burak Demir (Niko), Barış Murat Yağcı (Bora), Eser Eyüboğlu (İsmail), Pelin Orhuner (Tezene), Canan Maktal (Gizem), Semra Güzel (Sanem), Müge Uyar (Bahar), Mert Türkoğlu (Selami - Çaycı), Murat Makar (Arşimed Kazım), Diren Polatoğulları (Şefik), Ahmet Bozali (İmam Sadık), İnanç Koçak (Manav Üzeyir), Tolga Koçyiğit (Miço), Pascal Nouma, Simge Uluer (Demet), Merdan Kardan (Boyacı), Koray Gümüşsoy (Gürsel)

Şevkat Yerimdar Dizisi Konusu:  

Özgür bir insan nasıl yaşayacağını hiç düşünmez; çünkü nasıl yaşanmayacağını zaten bilir. Gerisi hikayedir. Şevkat harbidir, samimidir, sözünün eri, öfkesinin esiridir. Ancak yüreği pamuk kadar yumuşaktır ve hayatı hep pamuk ipliğindedir. Halden anlar, hatır sayar, zorda kalana yardım elini uzatır. Velhasılı, nesli tükenmiş bir mahalle delikanlısıdır o. Şevkat’in hatırını asla kıramayacağı Cevdet Bey bir gün ondan bir ricada bulunur. Ama ne ricadır bu! Bu ricadır zaten hikayemizi başlatan; Şevkat’i hayatının en zor sınavına atan. Cevdet Bey, Paris’ten dönen kızı Esin’i Şevkat’e emanet eder. Mertliğine güvenir , göz kulak ol, sahip çık kızıma der; mahallesine gönderir. Şevkat Yerimdar bu! Emanetse baş üstündedir, dünya yıkılsa halel getirmez üstüne. Gel gör ki bu emanet başkadır; güzeller güzeli bir kızdır. Adı Esin’dir, Şevkat’in hayatına belalı ama tatlı bir esin gibi gelmiştir işte. Şevkat’e emanet edilen Esin mahalleye adım attığı gün aklını kaçırır ve dünyadan kopar. Şevkat’i bir telaştır alır. Emanete sahip çıkmak ve Esin’in aklına başına getirmek için akla karayı seçer. Derken aklı başına gelir Esin’in . Ne var ki, Esin kendine geldiğinde bambaşka biridir. Şevkat’e kök söktürür, onu çileden çıkarır. Buna rağmen Şevkat verdiği sözden dönmez. Hem Esin’e göz kulak olmak hem de ona katlanmak zorundadır çünkü. Esin ne yapar ne eder, iki yakası bir araya gelmeyen Şevkat’in iki ayağını bir pabuca sokmayı başarır. İki arızalı karakter arasında akıllara zarar bir ilişki kurulur ve yaşadıkları mahallenin altını üstüne getirirler. Garip, zor, belalı bir aşk hikayesi doğar derken… Bu aşkın doğuşu içindir zaten bütün olaylar… ** Şevkat Yerimdar 30 Mart 2018 Cuma günü 44. bölümüyle sezon finali yaptı.

Tarihçe:

  
  • Şevkat Yerimdar dizisi 30 Mart 2018 tarihinde 44. bölümüyle sezon finali yaptı. Sezon finaliyle birlikte Başak Parlak dizinin kadrosundan ayrıldı. 
  • Şevkat Yerimdar dizisi 26 Mayıs 2017 tarihinde Fox Türkiye'de yayına başladı.

 

Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı