Yalan yeni bölümünde neler olacak? Yalan dizisinin konusu nedir? Yeni bölümü ne zaman, hangi gün yayınlanıyor? Yalan neler olacak? Yalan özeti

29 Temmuz 2024 Pazartesi 20:00 | 8. Bölüm

Bölüm Bilgisi:  YENİ BÖLÜM
Yalan 8. Bölüm

Yalan 7. Bölüm Özeti: Duru, Berrin’i yaralayanın Melike olduğuna emindir. Melike hemen göz altına alınırken Duru da babasına Melike ve annesi arasındaki hesaplaşmanın esas sebebini açıklar. Melike ve Duru konusunda şüpheleri iyice artan Haluk, gizli bir araştırmaya başlar.

Diğer yanda Şefika’nın Hazal’a verdiği büyük sır, Hülya, Cengiz ve Hazal arasındaki tüm dengeleri alt üst eder. Aile içinde büyük bir hesaplaşma başlar. Melike’nin yeniden soruşturmaya alınması Zehra’yı da Hazal konusunda harekete geçirir.

Melike, ikinci defa hapse düşme tehlikesi yaşarken Berrin, Melike’nin ceza alması için elinden geleni yapar. Hülya’yı da planına dahil eden Berrin, Melike’ye kötü bir son hazırlar. Kadir’le birlikte üzerine atılan suçlamayı çözmeye çalışan Melike’nin kurtuluş umutları bir bir sönerken, onu bu işten kurtaracak olan büyük hamle hiç beklemediği birinden gelecektir. Mahkemede büyük bir sürprizle karşılaşan Melike’nin kurtuluşu Aksoyların sonunu mu getirecektir?

Bölüme ait fotoğraf galerisi için tıklayınız.

Bölüm fotoğrafları Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı