Üç Kız Kardeş yeni bölümünde neler olacak? Üç Kız Kardeş dizisinin konusu nedir? Yeni bölümü ne zaman, hangi gün yayınlanıyor?

4 Ekim Salı 20:00 | 20. Bölüm

Bölüm Bilgisi:  YENİ BÖLÜM
Üç Kız Kardeş 20. Bölüm

19. Bölüm: Nesrin’in pek çok şeyi unutmasına sebep olan yaşadığı travma yerini yavaş yavaş hatırlamaya bırakır. Nesrin yeniden hayatı sorgulamaya başlarken, kendisini bu noktaya taşıyan olaylarla tek tek yüzleşir. Derya, evini hatta ülkesini bırakıp Hakan’la Kanada’ya gitme hayalleri kurarken Sadık, kızının yurt dışında yaşama niyetini öğrenir. Derya ve Dönüş’ün arasında yaşanan sıkıntılar ise gitgide tırmanır. Türkan cephesinde ise büyük gelişmeler yaşanır. Mine, mağduriyetini ve bebeğinin varlığını Somer’le birlikte vakit geçirmek için kullanmaya başlar. Bu durum Somer Türkan cephesinde şüpheyle karşılanır. Nihat, Mine’yi ve bebeği geri almak için Türkan üzerinden plan yapar.

Nesrin’in yüzleştiği gerçekler hayatında neleri değiştirecek? Derya’nın yurtdışına gideceğini öğrenen Sadık’ın tepkisi ne olacak? Türkan, Kiraz bebeğin babasının Somer olduğunu öğrenecek mi? Türkan, Somer ve Mine cephesinde yaşanan tüm bu olaylara Rüçhan’ın tepkisi ne olacak?

Bölüme ait fotoğraf galerisi için tıklayınız.

Paylaş

 

Tüm Üç Kız Kardeş Bilgileri