Selahaddin Eyyubi yeni bölümünde neler olacak? Selahaddin Eyyubi dizisinin konusu nedir? Yeni bölümü ne zaman, hangi gün yayınlanıyor? Selahaddin Eyyubi neler olacak? Selahaddin Eyyubi özeti

10 Haziran 2024 Pazartesi - 20:00 | 28. Bölüm

Bölüm Bilgisi:  SEZON FİNALİ
Selahaddin Eyyubi 28. Bölüm

Selahaddin Eyyubi 27. Bölüm Özeti: Selahaddin, Karategin ve beyleri kurtarmayı başarmış fakat Karategin son anda beklenmeyen biri tarafından ihanete uğramış ve vurulup uçurumdan düşmüştür.

Selahaddin, Karategin’i vuranların peşinden giderken Bernard da vakit kaybetmeden harekete geçer. Amacı Karategin’i vuranı Selahaddin’den önce bulmaktır.

Haçlıların elinden Selahaddin sayesinde kurtulduklarını bilmeden kaçan beyler ise Arslanşah ile karşılaşır. Arslanşah onlar için geldiğini söyleyerek beyler üzerinde bir etki yaratmaya çalışır. Selahaddin’in planı neticesinde Turanşah’ın Gazze’yi almasını da öne sürerek onları Zengilere karşı kışkırtma yoluna gider. Ayrıca Arslanşah yeğeni Temur’a vurdurttuğu Karategin’in ölümünde de Selahaddin ve Sultan Nureddin’in hatası olduğunu söyleyerek Böri Ahalisinin desteğini de arkasına alır.

Selahaddin ve Sultan Nureddin, giderek güçlenmekte olan ve tüm İslam Âlemini kendilerine karşı kışkırtan Arslanşah’ın gerçek niyetini açığa çıkarmak için harekete geçer. Bunu yapmanın tek yolu Karategin’i bulmaktır. Çünkü Karategin uçurumdan düştüğü değildir. Bu da onun hayatta olabileceği ihtimalini güçlendiriyordur.

Beyleri de yanına alarak Zengilere karşı bir harp tertip etmek isteyen Arslanşah bu emeline ulaşabilecek midir? Karategin’in vurulmasıyla eline büyük bir koz geçen Bernard’ın yeni hedefi ne olacaktır? Sultan Nureddin, Arslanşah’ın fitne saçarak yanına aldığı İslam Birliğini tekrar etrafında birleştirebilecek midir? Selahaddin, Karategin’i uçuruma sürükleyen okların sahibini aşikar edip Arslanşah’ın kurduğu kirli oyunu açığa çıkarmayı başarabilecek midir?

Bölüme ait fotoğraf galerisi için tıklayınız.

Bölüm fotoğrafları Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı