Hayaller ve Hayatlar yeni bölümünde neler olacak? Hayaller ve Hayatlar dizisinin konusu nedir? Yeni bölümü ne zaman, hangi gün yayınlanıyor? Hayaller ve Hayatlar neler olacak? Hayaller ve Hayatlar özeti

12 Mayıs Perşembe - 20:00 | 25-26. Bölüm

Bölüm Bilgisi:  FİNAL
Hayaller ve Hayatlar 25-26. Bölüm
25. Bölüm: Dicle, Sergen’e blogunu okuduğunu söylemediği için kızgındır. Melike sonunda arkadaşlarına kızını anlatır, tepkileri hiç beklediği gibi olmaz. Mehveş, Güneş’e Meryem’in ölümü ile bir ilgisi olmadığını kanıtlayacağını söyler. Setenay, aldığı kredi ile ilgili gerçeği öğrenir.
 
26. Bölüm: Yiğit, Melike’ye onda kalan ceketini vermeye gider. Dicle, Sergen’e haksızlık yapıp yapmadığını sorgular. Setenay hayallerindeki galeri mekanını bulur ama parası yetmez. Güneş, Alaz’la yüzleşir.  Mehveş’i kötü bir sürpriz beklemektedir. Kızlar hayatlarının tamamen değişmek üzere olduğunun farkına varır.

----

23. Bölüm: 
Güneş, öğrendiği gerçeklerle yıkılır. Sergen ve Dicle yalnız kalabilmenin yollarını arar. Setenay’ın iş hayatı için yeni bir planı vardır. Alaz, Güneş’e ulaşmak için ne gerekiyorsa yapmaya kararlıdır. Setenay ve Emre’ye bir röportaj teklifi gelir.
 
24. Bölüm: Setenay ve Emre röportaj için gittikleri yerde Dicle’yi görünce büyük bir şok yaşarlar. Güneş, elindeki dosya ile Mehveş’in karşısına dikilir. Melike, nihayet sırrını Yiğit’e açıklar. Alaz, Güneş’e her şeyi anlatsa da duydukları Güneş için yeterli değildir. Fırat ve Dicle iş konusunda karşı karşıya gelir. Dicle, Sergen’e blogunu okuduğunu söylemediği için kızgındır.

----

21. Bölüm: 
Setenay çaresizce iş ararken; Dicle, uzun zaman sonra ilk kez kendini çok iyi hissetmektedir çünkü ilk randevuya hazırlanması gerekmektedir. Güneş, Mehveş’le yüzleşir. Kızlar, Meryem’in ölümü ile ilgili onlara yardım edebilecek birini bulur ancak bu genç kadına ulaşmaları sandıkları kadar kolay olmayacaktır. Yardımlarına ise Yiğit koşar. 
 
22. Bölüm: Dicle’nin ilk buluşması hiç beklemediği bir şekilde geçer. Cihan, kızlar için kilit bir sorunun üstesinden gelir. Dicle, Setenay ve Emre yeni bir maceraya atılmak zorunda kalırlar. Melike, Yiğit’e ayrılmak istediğini söyler, oysa Yiğit’in başka bir planı vardır. Güneş ve Alaz ilişkilerinde yeni bir evreye geçerler.

Paylaş

 

Tüm Hayaller ve Hayatlar Bilgileri