Gelsin Hayat Bildiği Gibi yeni bölümünde neler olacak? Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin konusu nedir? Yeni bölümü ne zaman, hangi gün yayınlanıyor?

11 Ağustos Perşembe 20:00 | 4. Bölüm

Bölüm Bilgisi:  bugün YENİ BÖLÜMÜ ile ekranda
Gelsin Hayat Bildiği Gibi 4. Bölüm

4. Bölüm:  Yıllar önce kendisini terk eden Emin’i karşısında gören Derya hayatının şokunu yaşar. Annesi ve komşusunu konuşurken duyunca yüzleşmek için gittiği Mert’in evinde Aylin’i gören Gizem, ikilinin arasında arkadaşlık dışında bir ilişki olduğunu düşünür.

Derya’ya söyledikleri yalanın ortaya çıkmayacağını düşünen Mert ve Aylin ise Esra’nın planından habersizdir. Esra, Derya’nın karşısına hiç hoş olmayan bir şekilde çıkar. Bu karşılaşma sonucu Aylin, Mert ve Derya için hiç istemediği bir karar vermek zorunda kalır.

Melek hayatında bazı şeyleri yoluna soktuğunu düşünürken avukatından aldığı bir telefon tüm umutlarını soldurur. Aygün ise kızının başındaki derdi bildiği halde mahalleden kızına talip olan İlyas’la ilgili Melek’in aklını çelmeye çalışır. Melek’e takıntılı bir aşk besleyen İlyas sevdiğini Zülfikar’a bırakmamaya kararlıdır.

Derya’nın yanı başında olduğundan habersiz olan Sadi Payaslı, Songül’le atışmalarının gerçek bir çift atışmasına döndüğünün farkına varır. Payaslı yıllar sonra ilk kez bir kadınla akşam yemeği için randevulaşır ancak gece hiç tahmin etmediği bir adreste son bulur.

Bölüme ait fotoğraf galerisi için tıklayınız.

Paylaş

 

Tüm Gelsin Hayat Bildiği Gibi Bilgileri