...

06.10.2017 Hafta içi - final 09:00 | 24. Bölüm

Bölüm Bilgisi:  FİNAL
Aşk-ı Roman 24. Bölüm

10.  Bölüm: Kaan, spor salonunun açılışını gölgeleyen Hamdi ile takışmadan Erkan araya girerek durumu kapatır. Açılıştan umutlu olan Kaan, kimsenin gelmemesiyle bir süre hayal kırıklığına uğrar.

Solmaz, Nurullah’ın mekanında dans etme işini ölçüp tartmıştır. Yalnızca bir gün programa çıkıp, sözleşmeyi Kaan’dan saklamayı düşünür. Paranın aralarına girmesini ve sorun olmasını istemez.

Lider, İhsan’ın tehdit tarzı öğüdünü kısa bir süreliğine savuşturmak ister. Kendi kuracağı iş ve özel hayat sürecini hızlandırmak ister. Fakat aile bireylerinin sorunları, kendisine engel olmaya devam etmektedir. Lider, Solmaz’ın aklını karıştırmak için hamlelerini yapacaktır.
 
Solmaz, iş konusunu bir süreliğine geçiştirmeye, üstünü kapatmaya çalışır. Solmaz’ın amacı Kaan ile aralarının bozulmamasıdır. Kaan ise gelecek odaklı hareket etmektedir. Fakat iş konusundaki tutarsızlık, evililik süreçlerinin biraz daha uzamasına sebep olacağını arkadaşıyla paylaşır.

Solmaz’ın, Kaan’ın evlilik hakkındaki düşüncelerinin bir kısmını duyup, yanlış anlaması, aralarının tekrar bozulmasına sebep olacaktır.

Bölüme ait fotoğraf galerisi için tıklayınız.Paylaş

 

Tüm Aşk-ı Roman Bilgileri