Hayatımın Şansı dizisi kadrosunda kimler yer alıyor? Hayatımın Şansı dizisinde hangi oyuncu, hangi karakteri canlandırıyor? Hayatımın Şansı dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

Televizyon izleyicileri Hayatımın Şansı dizisi oyuncu kadrosunda hangi oyuncunun hangi karakteri canlandırdığını merak ediyor. Hayatımın Şansı dizisi oyuncularının isimleri, Hayatımın Şansı dizisinin karakterlerinin isimleri, Hayatımın Şansı oyuncularını ve karakterlerini sizler için listeledik.Yonca Sıdalı: Yonca, kızı Sare ile yaşayan bekâr bir annedir. Hırçın, dik bir yapıya sahiptir. Çocukluğundan beri zorluklarla boğuşmuş, bu da onu hayata karşı öfkeli biri haline getirmiştir. 

Rüzgar Akcan: Korkusuz, inatçı ve başına buyruk bir yapıya sahiptir Rüzgar. Hayat onun için iyi-kötü, siyah-beyaz gibi keskin çizgilerle ayrılmıştır.
 
Alpay Tetik: Başarılı bir savcıdır. Zeki, çalışkan hatta biraz işkolik ve hırslı birisidir. Duygularından çok, mantığıyla hareket eder.
 
Canan: Dışarıdan mağrur görünse de sevgi ve şefkate açtır. Kocası Alpay’a aşkı büyük ama hırçın bir aşktır. Sevgisini göstermeyi bilemiyordur.
 
Turgay Moral: Mazhar’ın sağ kolu. İyi bir oyuncudur. Kendini nasıl göstermek isterse öyle göstermeyi becerir. Çocuk denilebilecek yaşlardan itibaren kanunsuz işlere bulaşan Turgay, yıllar içinde bu alemde yükselirken, Mazhar'ın sağ kolu olmayı başarır.
 
Mazhar Çıracı: Mafya aleminin basamaklarını en alttan başlayarak tırmanıp en tepeye çıkmış ve kendine saygın bir iş adamı imajı çizmeyi başarmış biridir.
 
Sare: Yonca’nın biricik kızı. Oldukça zeki, herkese sevgiyle yaklaşan, küçük şeylerle mutlu olan pozitif ve sevimli bir çocuktur.

 

Bölüm fotoğrafları Bölüm özeti Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı