Kırlangıç Fırtınası hakkında tüm bilgiler... Kırlangıç Fırtınası konusu... Kırlangıç Fırtınası kadrosu...

Kırlangıç Fırtınası hangi gün, hangi kanalda yayınlanıyor? Kırlangıç Fırtınası oyuncuları kimler? Kırlangıç Fırtınası konusu nedir?


Kırlangıç Fırtınası 7. Bölüm
Final tarihi: 17.04.2017 Pazartesi -  20.00 | Final bölüm no: 7

Bölüm Bilgisi:  FİNAL


Kırlangıç Fırtınası Dizisi Künyesi ve Yayın Bilgileri

Kanal: NOW
Yayın Platformu: Televizyon
Tür: Dram
Sezon: 1

Yayın Günü:  Pazartesi -
Yayın Saati:  20.00

Yapım Firması: Limon Film Yapım »
Yönetmen: Emine Fulya Yavuzoğlu
Senaryo: Erkan Birgören

Kırlangıç Fırtınası Dizisi Karakterleri (Oyuncular):

Fikret Kuşkan (Kudret), Emel Çölgeçen (Ülfet), Ayşenil Şamlıoğlu (Fikret), Ebru Aykaç (Meryem), Ekin Mert Daymaz (Şahin), Gün Akıncı (Yusuf), Damla Aslanalp (Maral), Ozan Osmanpaşaoğlu (Akın), İnanç Konukçu (Hikmet), Perihan Ünlücan (Reyhan), Deniz Bolışık (Zehra), Tülin Yazkan (İnci), Haluk Cömert (Maksut), Gonca Cilasun (Sultan), A slıhan Büyükdereli (Nergis), Atakan Yarımdünya (Yadigar), Deniz Orakçı (Çiçek), Gürkan Günal (Cengiz), Yıldırım Gücük (Ahmet), Ergül Coşkun (Hamdiye), Gökhan Azlağ, (Genç Kudret), Zeynep Elçin (Genç Ülfet)

Kırlangıç Fırtınası Dizisi Konusu:  

Evlilik dışı hamile kalan Ülfet, doğum sırasında oğlunu ağabeyi Kudret’e vermek zorunda kalır. Bu sırada Kudret’in eşi Meryem de doğum yapar. Kudret, Ülfet’in oğlunu da kendi çocuğunun yanına koyar ve çocukların ikiz doğduğunu söyler. Aradan yıllar geçer. Bu çocuklar Şahin ve Yusuf’tur. Ne Ülfet ne de Meryem gerçeklerden haberdar değil, Kudret de hangisinin kendi oğlu olduğunu bilmiyordur. Yaşananları tüm gerçekleriyle bilen Fikret Ana, yıllardır sakladığı sırrı ne zamana dek içinde tutmayı başarabilecektir?

 

Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı