Kırlangıç Fırtınası hakkında tüm bilgiler... Kırlangıç Fırtınası konusu, kadrosu...

Kırlangıç Fırtınası hangi gün, hangi kanalda yayınlanıyor? Kırlangıç Fırtınası oyuncuları kimler? Kırlangıç Fırtınası konusu nedir?


Kırlangıç Fırtınası 7. Bölüm
Yeni bölüm tarihi: 17.04.2017 Pazartesi - Final 20.00 | Yeni bölüm no: 7

Bölüm Bilgisi:  FİNAL
Diziye ait sosyal medya hesapları:               

Kanal: Fox
Yayın Platformu: Televizyon
Tür: Dram
Sezon: 1

Yayın Günü:  Pazartesi - Final
Yayın Saati:  20.00

Yeni Bölüm Tarihi:  17.04.2017
Yeni Bölüm No:  7
Bölüm Bilgisi:  FİNAL

Yapım Firması: Limon Film Yapım »
Yönetmen: Emine Fulya Yavuzoğlu
Senaryo: Erkan Birgören
Cast Ajansı /Direktörü: Emel Çölgeçen

Karakterler (Oyuncular):

Fikret Kuşkan (Kudret), Emel Çölgeçen (Ülfet), Ayşenil Şamlıoğlu (Fikret), Ebru Aykaç (Meryem), Ekin Mert Daymaz (Şahin), Gün Akıncı (Yusuf), Damla Aslanalp (Maral), Ozan Osmanpaşaoğlu (Akın), İnanç Konukçu (Hikmet), Perihan Ünlücan (Reyhan), Deniz Bolışık (Zehra), Tülin Yazkan (İnci), Haluk Cömert (Maksut), Gonca Cilasun (Sultan), A slıhan Büyükdereli (Nergis), Atakan Yarımdünya (Yadigar), Deniz Orakçı (Çiçek), Gürkan Günal (Cengiz), Yıldırım Gücük (Ahmet), Ergül Coşkun (Hamdiye), Gökhan Azlağ, (Genç Kudret), Zeynep Elçin (Genç Ülfet)


Konu:  Evlilik dışı hamile kalan Ülfet, doğum sırasında oğlunu ağabeyi Kudret’e vermek zorunda kalır. Bu sırada Kudret’in eşi Meryem de doğum yapar. Kudret, Ülfet’in oğlunu da kendi çocuğunun yanına koyar ve çocukların ikiz doğduğunu söyler. Aradan yıllar geçer. Bu çocuklar Şahin ve Yusuf’tur. Ne Ülfet ne de Meryem gerçeklerden haberdar değil, Kudret de hangisinin kendi oğlu olduğunu bilmiyordur. Yaşananları tüm gerçekleriyle bilen Fikret Ana, yıllardır sakladığı sırrı ne zamana dek içinde tutmayı başarabilecektir?

 

Tüm Kırlangıç Fırtınası Bilgileri