Kıbrıs Zafere Doğru hakkında tüm bilgiler...Kıbrıs Zafere Doğru konusu... Kıbrıs Zafere Doğru kadrosu...

Kıbrıs Zafere Doğru hangi gün, hangi kanalda yayınlanıyor? Kıbrıs Zafere Doğru oyuncuları kimler? Kıbrıs Zafere Doğru konusu nedir?


Kıbrıs Zafere Doğru 24. Bölüm
Yeni bölüm tarihi: 4 Şubat Cuma - 20:00 | Yeni bölüm no: 24

Bölüm Bilgisi:  FİNAL BÖLÜM
Diziye ait sosyal medya hesapları:               

Kanal: TRT1
Yayın Platformu: Televizyon
Tür: Dönem, asker, aksiyon
Sezon: 2

Yayın Günü:  Cuma -
Yayın Saati:  20:00

Yapım Firması: TMC Film »
Yapımcı: Erol Avcı
Yönetmen: Hakan İnan
Senaryo: Emre Özdür, Başar Başaran
Cast Ajansı /Direktörü: Rabia Sultan Düzenli, Emre Akbaş

Karakterler (Oyuncular):

Ahmet Kural, Devrim Saltoğlu, Serkan Çayoğlu, Gülper Özdemir, Pelin Karahan ve Tayanç Ayaydın, Hasan Küçükçetin, Miray Akay, Deniz Baytaş, Ahmet Sömers, Hakan Güner, Nebil Sayın, Emre Törün, Bade ArazlıKonu:  1963, Kıbrıs’ta Türkler ve Rumlar yan yana sorunsuzca yaşamaktadır. Adanın pastoral coğrafyasında neşeli hayatlarını süren sakız tüccarı Dereli ailesi, Kanlı Noel olarak bilinen olayların başlaması ile diğer Türk aileler gibi saldırıya uğrar. Birbirlerinden ayrı düşen aile fertleri kasabalarından sürülüp zorunlu bir göçe başlarken ailenin başındaki Kemal Dereli kendi ailesiyle birlikte göç yolundaki binlerce Türk’ün lideri haline gelir. Kıbrıs’ta yaşam mücadelesi sürerken Türkiye’den adaya gizli görevle yollanan Ankaralı ise Lefkoşa’da olayların seyrini değiştirir. Adada gizli kahramana dönüşen Ankaralı ve ayrı düştüğü nişanlısının hasretle ve yaşam mücadelesi ile harmanlanan aşkı da Dereli ailesinin hikayesi ile iç içe geçer.

Tarihçe:  
  • Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi "Kıbrıs Zafere Doğru" ismiyle 15 Ekim Cuma günü yayınlanacak 10. bölümüyle 2. sezonuna başlayacak.
  • Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi 3 Haziran 2021 Perşembe günü yayınlanan 9. bölümüyle 1. sezon finalini yaptı.

 

Tüm Kıbrıs Zafere Doğru Bilgileri