Hayati ve Diğerleri hakkında tüm bilgiler... Hayati ve Diğerleri konusu... Hayati ve Diğerleri kadrosu...

Hayati ve Diğerleri hangi gün, hangi kanalda yayınlanıyor? Hayati ve Diğerleri oyuncuları kimler? Hayati ve Diğerleri konusu nedir?


Hayati ve Diğerleri 6. Bölüm
Son bölüm tarihi: 17.07.2018 Salı - Final 22:45 | Son bölüm no: 6

Bölüm Bilgisi:  FİNAL
Diziye ait sosyal medya hesapları:               

Hayati ve Diğerleri Dizisi Künyesi ve Yayın Bilgileri

Kanal: Kanal D
Yayın Platformu: Televizyon
Tür: Polisiye komedi
Sezon: 1

Yayın Günü:  Salı - Final
Yayın Saati:  22:45

Yapım Firması: 1441 Productions »
Yapımcı: İrfan Şahin
Yönetmen: Metin Balekoğlu
Senaryo: Onur Özcan, Murat Özsoy
Müzik: Barış Aryay, Mehmet Andiçen
Cast Ajansı /Direktörü: Celil Nalçakan

Hayati ve Diğerleri Dizisi Karakterleri (Oyuncular):

Celil Nalçakan (Hayati), Günay Karacaoğlu (Şükran), Levent Ülgen (Danyal), Bülent Çolak (Vedat), Bahtiyar Engin (Tahsin), İbrahim Selim (Celal), Gökhan Kıraç (Erol), Aybike Esin Tumluer (Nurten), Edip Tepeli (Üzeyir), Ecem Karavus (Filiz), Cankat Aydos (Faruk), Cansu Dağdelen (Açelya), Özlem Çakar (Bedriye), Feri Baycu (Kıymet)

Hayati ve Diğerleri Dizisi Konusu:  

Sürgün karakolunda başkomiserlik yapan Hayati (Celil Nalçakan), ona her fırsatta gelin bulmaya çalışan annesi Şükran (Günay Karacaoğlu) ve türlü yöntemlerle kolay yoldan köşeyi dönmeye çalışan dayısı Danyal’ın (Levent Ülgen) hikayesini konu alan "Hayati ve Diğerleri" yakında Kanal D’de! Karakolun adı İkircikli... İsmi ile müstesna bir sürgün karakolu... Hakkında "İşinde iyi mi? Değil mi?" karar verilemeyenlerin "atandığı" (sürgün dense daha doğru olur) bir karakol. Başarılı polis Hayati (Celil Nalçakan), İkircikli karakoluna Başkomiser olarak atanır! Bu ona ödül müdür, ceza mıdır belli değildir. Hayati'nin işindeki başarısı orayı düzeltmek için yetecek mi? İşte orası meçhul!... Sabır!.. Sabır!... Sabır da, sabır taşı da bir noktada çatlıyor!. Başkomiser Hayati'nin annesi Şükran... Hayati'yi bir an önce evlendirmek isteyen deli dolu anne Şükran... Hayati, kendisini hala çocuk gibi görmesinden dolayı annesinden şikayetçi. Her daim Şükran'ın bunaltan hamlelerine dayanmaya çalışıyor. Azılı katillerle, mafya çeteleriyle, ünlü hırsızlarla baş eden Hayati, olay annesi Şükran'a gelince çaresiz... Not 1- Dizi 19 Kasım 2017 Pazar günü Kanal D'de yayına başladı.

 

Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı