Sefirin Kızı

5. Bölüm Fotoğrafları

27.01.2020 Pazartesi 20:00 | 6. Bölüm


Fotoğrafları daha büyük görüntülemek için üzerlerine tıklayabilirsiniz.

Sefirin Kızı

 

 

Sefirin Kızı

Sefirin Kızı

 

 

Sefirin Kızı

Sefirin Kızı

Sefirin Kızı

 

 

Sefirin Kızı

Sefirin Kızı

Yeni bölümde neler yaşanacak?

5. Bölüm:  Sancar ve Gediz ortaklığı bitiyor mu?
Sadıcına “ne ölüne ne ölüme” diyen Sancar, Gediz’i ölmüş kabul eder ve  sefirin kızından sonra sadıcı için de kalbinde bir mezar kazıp acısını derinlerine gömer.  Gediz ise gerçekle karşılaşınca dağılır.  Sadıcı, kader ortağı, suç ortağı Sancar Efe artık yoktur ve Gediz buna dayanamamaktadır.

Gediz’le Sancar’ın ayrılması sadece bu iki kafadarı etkilemez. Nesillerdir omuz omuza yazılan ortak tarih son bulmuştur çünkü.  Yakında yapılacak Yörük Toyu’nda  dedelerden adet olduğu üzere karşı karşıya zeybek oynamalarını isteyen gaziler de, yörükler de onlara kızgındır. 
 
Aileler de malların paylaşılması derdine düşünce işler iyice karışır. 
 
Nare ise, iş hayatının olaylı ilk gününde defterine yeni amacını yazar: “Bu kalın kafalı sadıçları birleştir.”  Onun yüzünden ayrılan sadıçları tekrar birleştirmenin bir yolunu bulacak, Sancar’ın “deprem” diye tanımladığı varlığının yarattığı enkazın altından ikisini de kurtaracaktır.
 
Ancak Sancar’ın annesi Nare’yi, Nare’nin babası ise Sancar’ı çok daha büyük bir enkazın altında bırakmaya çalışırken, Nare’nin işi kolay değildir. Herkesle tek bir amaç için savaşması gerekecektir; bu iki inatçı zeybeğin tekrar aynı toprağa diz vurmasını sağlamak. - 1001 Tv
 
 
 

Paylaş

Yorum yapın


 

Tüm Sefirin Kızı Bilgileri