Çocuklar Duymasın

65. Bölüm Fotoğrafları

Fotoğrafları daha büyük görüntülemek için üzerlerine tıklayabilirsiniz.

Çocuklar Duymasın

 

 

Çocuklar Duymasın

Çocuklar Duymasın

 

 

Çocuklar Duymasın

Çocuklar Duymasın

Çocuklar Duymasın

 

 

Çocuklar Duymasın

Çocuklar Duymasın

Yeni bölümde neler yaşanacak?

64. Bölüm: Yılbaşında Büyük Rekabet!

Taş Fırın Haluk ve Meltem, yılbaşını Gönül ve Tuna'nın davetiyle onların evinde kutlamaya karar verir. Yılbaşı akşamı ev sahipliği yapacak Gönül ve Tuna hemen parti organizasyonuna başlar. Bunu duyan Sultan ve Rıza da hemen rakip bir yılbaşı partisi organize eder. Sultan ve Rıza, Haluk ve Meltem'in kendi yılbaşı partilerine gelmesini istemektedir. Ama Haluk ve Meltem, Gönül ve Tuna'ya söz verdiği için ortalık karışır. Gönül ve Tuna da, Sultan ve Rıza da Haluk ve Meltem'i paylaşamaz. Haluk ve Meltem yılbaşı akşamı boyunca türlü bahanelerle iki ev arasında mekik dokur.

Yılbaşı akşamı her iki evde de çok büyük eğlenceler vardır. Bu rekabet her iki evde de eğlencenin doruklara ulaşmasına neden olur. Davetliler Gönül ve Tuna’nın evinde Suzan Kardeş şarkılarıyla eğlenirken, Sultan ve Rıza’nın evinde de Ankaralı Coşkun fırtınası esmektedir.

Öte yandan Sinan Yılmaz ve kolbastı ekibi ile Ezgi Eyüboğlu en güzel şarkılarıyla yılbaşı gecesine renk katarken, horon ekibi ve fasıl ekibi sayesinde de davetliler bir an olsun yerlerinde oturamaz. 

Paylaş

Yorum yapın


 

Tüm Çocuklar Duymasın Bilgileri