Aşk Mantık İntikam hakkında tüm bilgiler... Aşk Mantık İntikam konusu... Aşk Mantık İntikam kadrosu...

Aşk Mantık İntikam hangi gün, hangi kanalda yayınlanıyor? Aşk Mantık İntikam oyuncuları kimler? Aşk Mantık İntikam konusu nedir?


Aşk Mantık İntikam 42. Bölüm
Son bölüm tarihi: 22 Nisan Cuma - 20:00 | Son bölüm no: 42

Bölüm Bilgisi:  FİNAL


Aşk Mantık İntikam Dizisi Künyesi ve Yayın Bilgileri

Kanal: NOW
Yayın Platformu: Televizyon
Tür: Romantik komedi
Sezon: 1

Yayın Günü:  Cuma -
Yayın Saati:  20:00

Yapım Firması: No:9 Productions
Yapımcı: Yağmur Ünal
Yönetmen: Koray Kerimoğlu
Senaryo: Özlem İnci Hekimoğlu, Nil Güleç Ünsal
Cast Ajansı /Direktörü: Nalan Yıldırım

Aşk Mantık İntikam Dizisi Karakterleri (Oyuncular):

Esra (Burcu Özberk)
Ozan (İlhan Şen)
Burak Yörük
Melisa Döngel
Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Süleyman Atanısev, Mehmet Korhan Fırat, Sevda Baş, Ceren Koç, Birgül Ulusoy, Tarık Şerbetçioğlu, Mehmet Yılmaz

Aşk Mantık İntikam Dizisi Konusu:  

Babasının maceraperest ticaret hayatı yüzünden, çocukluğu iflaslarla, hacizlerle geçen Esra, babasına çok aşık olan annesinin bu aileyi ayakta tutmak için ne kadar uğraştığına tanık olmuştur. Annesinin tavsiyesiyle mantık evliliğine yönelen Esra, kendisine aşık olduğunu bildiği mühendis Ozan'a gider ve evlilik teklif eder. İkili kısa sürede evlenir. Ancak Ozan'ın hayallerindeki işi yapabilmek için düzenli işinden istifa etmesiyle Esra'nın güvenli sandığı liman yıkılır. Ozan'ın yaratıcı fikirlerine bir türlü yatırımcı bulamaması yüzünden evin geçimi tamamen Esra'ya kalır. Esra kirayı ve faturaları ödeyebilmek için birkaç işte birden çalışmaya başlar. Annesi gibi olmamak için mantık evliliği yapan Esra annesinden beter bir hale düşmüştür. Bir süre evliliklerini ayakta tutabilmek için çabalasa da, evde faturası yatırılmadığı için elektriklerin kesildiği bir gecenin sonunda pes eder ve Ozan'dan boşanır. Aradan iki yıl geçer. Ozan bu sürede geliştirdiği uygulamayla çok zengin ve ünlü bir iş insanı olur. Esra ise geçen iki yılda yerinde saymıştır. Günün birinde sonu karakolda biten adliyelik bir olay, ikiliyi tekrar biraraya getirir ve eski defterler hesaplaşmak üzere açılır.

Tarihçe:

  
  •  Aşk Mantık İntikam dizisi 18 Haziran 2021 Cuma günü  Fox'ta ekrana gelmeye başlayacak.

 

Bölüm özeti Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı