Yılmaz Kunt

Yılmaz Kunt kimdir? Yılmaz Kunt hangi dizide oynuyor? Yılmaz Kunt, Baba dizisinde hangi karakteri canlandırıyor? Yılmaz Kunt hangi dizilerde oynadı? karakterini hangi oyuncu canlandırıyor?


 

Dizi: Baba |  Rol: 

Dizi: Sadece Arkadaşız |  Rol: 

Yılmaz Kunt 'Baba' dizisinde '' karakterini canlandırmaktadır.
Yılmaz Kunt

Özgeçmiş:
Aslen Adanalı olan fakat  Ankara’da doğup büyüyen, reklamcı bir baba ve ilaç sektöründe çalışan bir annenin çocuğu olan Yılmaz Kunt, 1994 yılında dünyaya gelmiştir.
 
2015 senesinde katıldığı Best Model of Turkey yarışmasının erkekler kategorisinde birinci seçilmiş ve profesyonel modellik kariyerine başlamıştır.
 
Aynı zamanda kariyere de önem veren ve Atılım Üniversitesi’nde Uluslar Arası İlişkiler Bölümü’nde okuyan Yılmaz Kunt, modellik veya oyunculuk ile hiçbir ilgisi olmamasına rağmen tesadüfen geldiği İstanbul’da keşfedilmiş ve Best Model of Turkey yarışmasına başvurmuştur.
 
Yarışmaya kabul edilmesinin ardından onu keşfeden ve şuan menajeri olan Emrah Yıldız’la birlikte yoğun bir çalışma temposuna giren yakışıklı model, yeni hedefini başarılı bir oyuncu olmak yönünde değiştirmiş ve bu konuda eğitim almaya başlamıştır.
 
Katıldığı yarışmanın kadınlar kategorisindeki birincisi Yağmur Ayrık ile aşk yaşayan Yılmaz Kunt, şu sıralar Best Model of the World yarışmasına hazırlanmaktadır.

Kaynak: Milliyet

Yer aldığı diziler:

Baba (Show Tv, Ay Yapım, 2022), Baş Belası (atv, ARC Film, 2021), Afili Aşk (Berk Koçar, Kanal D, Arc Film, 2019), Gülümse Yeter (Sarp Civan)Sosyal medya hesapları:   

 yilmazkunt/   

Haftalık Dizi Programı Haftalık Kanal Programı Günlük Dizi Programı

Dijital Diziler Programı Haftalık Film Listesi

DİĞER Baba OYUNCULARI