Zirve Yarışında Değişiklik

Işınla Bizi Scotty 8.03.2015 Kiraz Mevsimi
Kiraz Mevsimi

 TV8'İn yeni sezonuna başlayan popüler yarışması Survivor All Star Cumartesi akşamlarının zirvesini, her iki grupta da değiştirdi. Survivor tekrar başlamasından önce, AB grubunda zaman zaman değişiklik görülse de TOTAL'in birincisi her zaman Fox'un "Kiraz Mevsimi"ydi.  7 Mart Cumartesi akşamı "Kiraz Mevsimi" 7.08 reytingle TOTAL!de ikinci, AB'de ise 4.04 reytingle beşinci oldu. (Kiraz Mevsimi AB'de geçen hafta birebir aynı reytingle yedinci sıradaydı; aynı reytingi almasına karşın bu hafta iki basamak yükseldi.)

TOTAL^de inişli çıkışlı bir grafik izlese de AB'nin her zaman ya zirvesinde olan ya da ilk sıralarında yer alan "Güllerin Savaşı" da iki haftadır AB zirvesindeki yerini "Survivor"a kaptırdı. "Güllerin Savaşı" 4.53 reytingle TOTAL'de yedinci, TOTAL'de ise 5.40 reytingle ikinci sırada yer aldı.  Cumartesi akşamlarının zirve rekabetinden genelde en az etkilenen dizisi olan ve üçüncülük-dördüncülükteki yeri hemen hemen hiç değişmeyen "Kertenkele" geçen hafta yine başka bir komedi dizisi olan "Kardeş Payı"nedeniyle konumunda ve reytinginde biraz kayıp yaşamıştı. Bu hafta "Kardeş Payı"nın yokluğu "Kertenkele"ye yaradı. "Kertenkele" TOTAL'de 5.55 reytingle dördüncü, AB'de 4.68 reytingle üçüncü sırada yer aldı.

TOTAL grubunun aylardır değişmez ikincisi "Sungurlar"da 5.59 reytingle geçen hafta olduğu gibi üçüncü sırada yer aldı. "Sungurlar" zayıf olduğu ABA'de 1.00 reytingle kırk üçüncü sırada.

Kiraz Mevsimi  7 Mart Cumartesi akşamı "Kiraz Mevsimi" 7.08 reytingle TOTAL!de ikinci, AB'de ise 4.04 reytingle beşinci oldu. (Kiraz Mevsimi AB'de geçen hafta birebir aynı reytingle yedinci sıradaydı; aynı reytingi almasına karşın bu hafta iki basamak yükseldi.)

TOTAL^de inişli çıkışlı bir grafik izlese de AB'nin her zaman ya zirvesinde olan ya da ilk sıralarında yer alan "Güllerin Savaşı" da iki haftadır AB zirvesindeki yerini "Survivor"a kaptırdı. "Güllerin Savaşı" 4.53 reytingle TOTAL'de yedinci, TOTAL'de ise 5.40 reytingle ikinci sırada yer aldı.

Paylaş

 

Tüm Kiraz Mevsimi Bilgileri