Işınla Bizi Scotty 19.03.2015 Güzel Köylü
Güzel Köylü

 Çarşamba günleri Salı'dan daha az dizi yayınlansa da rekabetin daha yoğun yaşandığı bir gün. Primetime'da yayınlanan altı dizinin beşi, ilk onda yer aldı.

TOTAL ve AB gruplarının birincileri her hafta olduğu gibi yine değişmedi. TOTAL'de "Güzel Köylü", geçen haftayla neredeyse tamamen aynı reytingi alarak 6.83'le gün birincisi oldu. Star'ın komedi türündeki dizisi AB'de 4.24 reytingle altıncı sırada yer aldı.  AB'nin gün birincisiyse 9.09 reytingle, yine geçen hafta olduğu gibi, "Diriliş Ertuğrul". TRT'nin Osmanlı dizisi TOTAL'de de 5.28 reytingle dördüncülük elde etti.

Her iki grubunda ikincisi olan "Poyraz Karayel" TOTAL'de 5.68 ve AB'de 7.65 reytinge ulaştı. "Poyraz Karayel" ilk bölümde aldığı kötü sonuçlardan sonra, hemen ikinci haftasında hızla yükselmişti ve Kanal D'nin dizisi Çarşamba akşamlarının ilk üçünün vazgeçilmez ismi haline geldi.

Güzel Köylü  AB'nin gün birincisiyse 9.09 reytingle, yine geçen hafta olduğu gibi, "Diriliş Ertuğrul". TRT'nin Osmanlı dizisi TOTAL'de de 5.28 reytingle dördüncülük elde etti.

Her iki grubunda ikincisi olan "Poyraz Karayel" TOTAL'de 5.68 ve AB'de 7.65 reytinge ulaştı. "Poyraz Karayel" ilk bölümde aldığı kötü sonuçlardan sonra, hemen ikinci haftasında hızla yükselmişti ve Kanal D'nin dizisi Çarşamba akşamlarının ilk üçünün vazgeçilmez ismi haline geldi. Güzel Köylü Güzel Köylü

Paylaş

 

Tüm Güzel Köylü Bilgileri