1001 Tv 31.12.2019 Afili Aşk
Afili Aşk

Her yıl olduğu gibi 2019'u 2020'ye bağlayan yılbaşı gecesi için de televizyon kanalları, yılbaşı akşamına özel eğlenceli içerikler sunaya hazırlanıyor.

Kanal D, yeni yıla Çok Güzel Hareketler Yılbaşı Özel programı ile giriyor.

Genel Sanat Yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın üstlendiği Çok Güzel Hareketler 2, 31 Aralık Salı akşamı yılbaşı özel bölümüyle ekrana gelecek.  
 
Bu özel bölüme, Kanal D'nin sevilen romantik komedisi Afili Aşk’ın başrol oyuncuları Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul'un yanı sıra Ümit Besen, Eypio, Gülben Ergen, Anadolu Ateşi, Suzan Kardeş, Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak, Ersay Üner ve İsmail Altunsaray konuk olacak.
 
Çok Güzel Hareketler 2’nin yılbaşı özel bölümünde ekrana gelen skeçlere ünlü konuklarda dahil oluyor. Programın en büyük sürprizlerinden biri ise Demet Akbağ'ın da dahil olacağı Bir Demet Tiyatro skeci olacak. Çok Güzel Hareketler Yılbaşı Özel, 20.00'de başlıyor.
 
 
Son yıllarda, yılbaşı gecelerinin en merakla beklenen televizyon programı olan ve her yıl reyting listelerini alt üst eden O Ses Yılbaşı özel, bu yıl da çok ünlü isimleri ağırlamaya hazırlanıyor.
 
Bu yıl, jüri üyeleri Murat Boz, Hadise, Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk'ün kendisine dönmeleri için şarkı söyleme becerilerini sergileyecek olan ünlüler ise şöyle:
 
Seranay Sarıkaya, Özge Özpirinçci, Berrak Tüzünataç, Şebnem Bozoklu, Meriç Aral, Oğulcan Engin, Tuvana Türkay, Danilo Zanna, Gupse Özay, Merve Dizdar, Şükrü Özyıldız, Erdal Özyağcılar, İbrahim Büyükak, Max Kruise, Afra Saraçoğlu, Bergüzar Korel ve Fırat Aydınus...
 
“O Ses Türkiye Yılbaşı Özel” 20.00’de TV8’de.
 
Star Tv bu yıl yeni yıla önce, son dönemin en çok izlenen yerli filmlerinden olan Organize İşler Sazan Sarmalı, ardından ise NTV ile ortak yayınla, anlamlı bir konser yayınıyla giriyor.
 
 Birbirinden ünlü sanatçılar, "Kimler Geldi Kimler Geçti Fikret Şeneş Şarkıları”yla albümündeki şarkıları yılbaşı akşamı Darülaceze’ye destek için söyleyecek. 
Simge Fıstıkoğlu'nun sunacağı yayında, Darülaceze Başkanlığı’nın 1895 SMS hattına gelecek bağışlarla ihtiyaç sahiplerine kaynak sağlanması hedefleniyor.
 
Saat 22.50'de başlayacak ortak yayın öncesi NTV'de 21.10'da Adele New York konseri izlenebilir.
 
Atv önceki yıllarda da olduğu gibi, bu yıl da Kim Milyoner Olmak İster Yılbaşı Özel yayınıyla yeni yıla girecek. 
Kenan İmirzalıoğlu’nun sunuculuğunu yapacağı programda farklı bilgi ve donanıma sahip toplam dokuz yarışmacı yeni yıla büyük ödülle girmek için mücadele edecek. Yayın 20.00'de başlıyor.
Sunuculuğunu İlker Ayrık'ın ayaptığı, FOX'un sevilen yarışması 'Yaparsın Aşkım' bu yıl, yılbaşı özel bölümünde yarışmacıların yanı sıra ünlü konuları ağırlayacak.
 
teve2’nin beğeni ile izlenen yarışma programı Kelime Oyunu’nun yılbaşında ekrana gelecek olan özel bölümüne Afili Aşk’ın oyuncuları konuk oluyor. 19.45'te başlayacak olan özel bölümde Afili Aşk'tan Taner Rumeli, Asena Tuğal, Uğur Uzunel, Ozan Dağgez ve Beril Pozam'ın yarışmacı olarak katılacak.
 
TRT'nin yılbaşı programı ise, kanalın sevilen komedisi Kalk Gidelim'in yılbaşı özel bölümü. Ünlü sanatçılar Hande Yener, İrem Derici, İlyas Yalçıntaş, Ümit Besen Kalk Gidelim Ailesiyle birlikte 'Kalk Gidelim' Yılbaşı Özel Bölümünde olacak. Yayın 21.00'de başlıyor.
 
Dijital içerik platformu BluTv de yılbaşı için özel bir yayın sunuyor. Platformun ilgiyle izlenen mini kurmaca belgesel dizisi ‘Pavyon’, izleyicilerine sürpriz yapıyor. Çatlak Şanzel’den Bayhan’a, Alemci Murat’tan Teksaslı Özcan’a kadar pek çok kişinin sahne alacağı ‘Pavyon’, yılbaşı özel bölümüyle 31 Aralık akşamı BluTV’de olacak. 
 
Afili Aşk Afili Aşk

Paylaş

 

Tüm Afili Aşk Bilgileri