Uzunçorap 4.05.2017 O Hayat Benim
O Hayat Benim

Yılın 18. haftasında (1 Mayıs Pazartesi - 7 Mayıs  Pazar 2017) hafta hareketlerine damgasını birer dizileri final yapan iki kanal, Fox Tv ve Kanal D vuruyor. Fox Tv dizisi "O Hayat Benim" bu yazıyı hazırladığım salı günü itibarıyla dün akşam final yaptı, Kanal D dizisi "Kara Yazı" pazar günü final yapacak.

 
 
Şimdi gelelim detaylara...
 
 
Fox Tv'nin salı akşamı 2 tane olmak üzere bu hafta 6 dizisi var. "O Hayat Benim"in gidişiyle bu sayı 5'e inecek ama bir süre sonra "Şefkat Yerimdar" yayın akışına girecek. Kanal şu anda pazartesi ve cuma akşamları dizisiz, yani dizi bakımından boş ve "Şefkat Yerimdar"ı eğer yaz sezonunu beklemeden yayına alırsa, dizinin yayın günü olarak pazartesi günü yerine cuma gününde rekabet şansı daha çok olur. Kanalın diğer dizileri: Muhteşem Yüzyıl: Kösem, No: 309, Çoban Yıldızı, Kalbimdeki Deniz ve Savaşçı. Fox Tv'nin en popüler dizisi, bu hafta 5. bölümüyle ekrana gelecek yeni dizi "Savaşçı" (bkz. Haftalık dizi reytingleri tablosu)
 
Kanal D haftanın en çok dizisi olan kanalı. Pazar akşamı 2 tane olmak üzere toplam 8 dizisi var. "Kara Yazı"nın finaliyle birlikte bu sayı 7'ye inecek ve bir günde 2 dizi yayınlama durumu bitecek. Kanalın diğer dizileri: İsimsizler, Hayat Şarkısı, Evlat Kokusu, Vatanım Sensin, Arka Sokaklar, Adı Efsane, Bodrum Masalı, Kara Yazı Kanal D'nin son dönemdeki en çok izlenen dizileri: "Arka Sokaklar" ve "Vatanım Sensin".
 
Show Tv bu hafta 2 diziyle haftanın en az dizisi olan tv kanalı. Kanalın dizileri: Pazartesi akşamları ekrana gelen "İçerde" ile cumartesi akşamları ekrana gelen "Yeni Gelin". "İçerde" geçtiğimiz haftanın en çok izlenen iki dizisinden biri oldu. (Diğeri: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile Atv)
 
Atv geçen hafta yayına giren 2 yeni dizisi "İkisini de Sevdim" ve "Seni Kimler Aldı" ile birlikte bu hafta 6 diziyle yayında. Çarşamba akşamları ekrana gelen "Bu Şehir Arkandan Gelecek" bir hafta aradan sonra yeni bölümüyle ekranda. Kanalın cumartesi akşamı dizisi yok. Bu hafta yayındaki dizileri: Kırgın Çiçekler, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Aşk ve Mavi Bir hafta aradan sonra yeni bölümü ile ekrana gelen "Eşkıya Dünyaya Hülümdar Olmaz" geçtiğimiz hafta tüm diziler arasında da en çok izlenen dizi oldu. 
 
Star Tv "Hayat Bazen Tatlıdır"ın finalinden sonra bu hafta 6 diziyle yayında. Kanalın pazar hariç her akşam bir dizisi var. Star Tv'nin dizileri: Söz, Anne, Kara Sevda, Cesur ve Güzel, İstanbullu Gelin, Fazilet Hanım ve Kızları Kanalın en çok izlenen dizileri "Söz" ve "Anne".
 
TRT1 bu hafta 5 diziyle yayında. Salı ve perşembe akşamları dışında her gün bir dizisi var. Perşembe akşamı "Baba Candır" maç yayını sebebiyle yayınlanmıyor. Geçen hafta yayınlanmayan "Diriliş Ertuğrul" bir hafta aradan sonra ekranda. Dizi hem kanalın en yüksek reytingli dizisi, hem de haftalardır tüm diziler arasında en çok izlenen dizi durumunda.
 
Online kanal Puhu Tv'nin ilk üretimi "Fi"nin 4.,5. ve 6. bölümleri 2 hafta önce yayınlanmıştı. Dizinin yeni bölümü bu hafta yok. Yayın tarihi de henüz belli değil. 
 
 
Haftanın en çok dizi yayınlayan kanalı 8 Kanal D.
En az dizi yayınlayan kanalı 2 diziyle Show Tv.


Yayın tablosunun en uzun soluklu dizisini yayınlayan kanal, bu hafta 440. bölümü ekrana gelecek "Arka Sokaklar"  dizisiyle Kanal D. En yeni dizilerini yayınlayan kanal ise, bu hafta 2. bölümleri yayınlanacak "İksini de Sevdim" ve "Seni Kimler Aldı" dizileriyle Atv.
 
 
Bu hafta itibariyle,
 
Kanallar ve en uzun soluklu dizileri:
Kanal D - Arka Sokaklar (440. bölüm)
TRT1 - Seksenler (225. bölüm)
Fox Tv - O Hayat Benim (131. bölüm) (Final)
Atv - Kırgın Çiçekler (82. bölüm)
Star Tv - Kara Sevda (67. bölüm)
Show Tv - İçerde (32. bölüm)
 
 
Kanallar ve en yeni dizileri:
Atv - Seni Kimler Aldı (2. bölüm), İkisini de Sevdim (2. bölüm)
Fox Tv - Savaşçı (4. bölüm)
Star Tv- Söz (5. bölüm)
Kanal D - İsimsizler (6. bölüm)
Puhu Tv - Fi (4.5.6. bölümler)
TRT1 - Lise Devriyesi (6. bölüm)
Show Tv - Yeni Gelin (9. bölüm) 
 
  
O Hayat Benim O Hayat Benim O Hayat Benim

Paylaş

 

Tüm O Hayat Benim Bilgileri