Uzunçorap 20.11.2016 Familya
Familya

Takvimin 47. haftasında (21 Kasım - 27 Kasım 2016) geçen hafta olduğu gibi Fox Tv ve TRT1 kanallarında hareketlilik söz konusu, diğer kanallar stabil. Haftanın kanal hareketleri şöyle: Fox Tv geçen hafta Ay Yapım imzalı "Bana Sevmeyi Anlat" dizisini yayınlandığı cuma gününden kaldırmış, yerine Tims imzalı "Muhteşem Yüzyıl: Kösem" dizisini almıştı. Kanal bu sebeple geçen hafta ekrana gelemeyen "Bana Sevmeyi Anlat" dizisini bu hafta yeni yayın günü olan pazartesi gününde yeni bölümüyle ekrana getiriyor.
 

Fox Tv'deki diğer bir hareketlilik TMC Yapım imzalı "Familya" dizisi ile ilgili. "Familya" ile umduğu izlenme oranlarını yakalayamayan kanal  final kararı aldı ve diziyi bu hafta son kez ekrana getiriyor. Fox Tv bu hafta 7 PT1 diziyle, yani haftanın her akşamı için bir diziyle yayında ama "Familya"nın finaliyle kanalın salı akşamları önümüzdeki haftadan itibaren boşalmış olacak. Fox Tv'nin en uzun soluklu dizisi, bu hafta 111. bölümüyle ekrana gelecek Pastel Film yapımı "O Hayat Benim". "O Hayat Benim" dördüncü sezonunda da başarılı bir performans sergiliyor. Kanalın en çok izlenen dizisi ise, yaz sezonunda başlattığı Gold Yapım imzalı "No: 309".
 

TRT1'deki hareketlilik salı akşamları yayınladığı Galibarda Sanat yapımı "Yüzyıllık Mühür" dizisi ile ilgili. Dizi bir hafta aradan sonra "Gayrimüslim Kahramanlar" başlıklı yeni bölümüyle ekranda olacak. TRT1 bu hafta 6 diziyle yayında. Perşembe günü dizi yayını yok. TRT1'in en uzun soluklu dizisi bu hafta 203. bölümüyle ekrana gelecek Mint Yapım imzalı "Seksenler". Kanalın en yüksek reytingli dizisi ise yapımcılığını Tekden Film'in üstlendiği "Diriliş Ertuğrul."

Haftanın en çok dizi yayınlayan kanalları 7'şer diziyle Fox Tv, Kanal D ve Star Tv. Kanal D 24 ekimden bu yana haftada en az 7 dizi yayınlıyor. "Altınsoylar" ve "Tatlı İntikam" dizilerinin çakışmasıyla üst üste iki hafta 8'er dizi yayınladı. Kanal D ayrıca "Bu Şehir Arkandan Gelecek" adlı yeni dizisinin de hazırlıklarını sürdürüyor. Kanal D'nin en uzun soluklu dizisi, bu hafta 418. bölümüyle ekrana gelecek Erler Film imzalı "Arka Sokaklar". Kanalın en yüksek reyting alan dizisi ise son hafta sonuçlarına göre, Total grupta "Arka Sokaklar", AB ve ABC1 gruplarında ise O3 Medya imzalı yeni dizi "Vatanım Sensin".


Star Tv "Cesur ve Güzel" dizisinin de yayın akışına katılmasıyla birlikte, yani üç haftadır, her akşam bir dizi yayını ile seyircisinin karşısında. Kanalın bir de ekrana gelme hazırlıklıkları yapan dizisi var: "Yıldızların Altında". Star Tv dizileri izlenme oranı olarak şu anda belli bir ortalamayı tutturmuş durumdalar. O sebeple yeni dizinin hangi gün ekrana gelebileceğini zaman gösterecek. Star Tv'nin en uzun soluklu dizisi bu hafta 81. bölümüyle ekrana gelecek "Endemol" imzalı "Paramparça." En çok reyting alan dizisi ise salı akşamları ekrana gelen "Anne" .

Atv de bu hafta TRT1 gibi 6 diziyle ekranda. Son dönemde, Atv "Aşk ve Mavi" dizisi ile, Star Tv "Anne" ve "Cesur ve Güzel" ile,  Kanal D "Vatanım Sensin" ile güzel bir çıkış yakaladılar. Atv'nin en uzun soluklu dizisi bu hafta 81. bölümünü yayınlayacağı "Kertenkele". En yüksek reytingli dizisi ise salı akşamları ekrana gelen "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz".

Show Tv önceki haftalardaki dizilerini ve yayın akışını sürdürüyor: 4 diziyle yayında. Kanal ayrıca haftanın en az dizi yayınlayan kanalı. Show Tv'nin en uzun soluklu işi bu hafta 20. bölümleriyle ekrana gelecek Ay Yapım projesi "İçerde" ve Bi Yapım projesi "Aşk Laftan Anlamaz" dizileri. En çok izlenen dizisi ise  "İçerde".

 

Familya Familya Familya

Paylaş

 

Tüm Familya Bilgileri