Uzunçorap 7.11.2016 Cesur ve Güzel
Cesur ve Güzel
Takvimin 45. haftasında (7 Kasım - 13 Kasım 2016) Fox Tv, Kanal D, Star Tv ve TRT1 kanallarında hareketlilik söz konusu, Atv ve Show Tv ise stabil. Haftanın kanal hareketleri şöyle:
 
Star Tv bu hafta yeni bir dizisini ekrana getirme heyecanı yaşıyor ve Perşembe akşamı yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği "Cesur ve Güzel"i seyirciyle buluşturuyor. Daha önce kanalın yayın programında Perşembe akşamında yer alan Bi Yapım imzalı "Yüksek Sosyete" ise "Cesur ve Güzel"in gelişiyle birlikte Cumartesi akşamına kayıyor. Geçtiğimiz hafta (6) diziyle ekranda olan Star Tv "Cesur ve Güzel"le birlikte  haftalık dizi sayısını (7)'ya çıkarıyor ve haftanın her gününe bir dizi yayınlamış oluyor. Kanalın şu sıralar en çok izlenen dizisi, Salı akşamları ekrana gelen "Anne".
 
Kanal D ile ilgili hareketlilik, kanalın Cumartesi yayın programında yer alan ve bir iç yapım olan "Tatlı İntikam" dizisiyle ilgili. Geçen hafta "Altınsoylar" dizisinin başlatılmasıyla PT2 yayın kuşağına kaydırılan yaz dizisi, bu hafta yine PT2 kuşağında yayınlanacak final bölümüyle ekrana veda ediyor. Kanal D, geçen hafta olduğu gibi bu hafta da 8 diziyle yayında ve haftanın en çok dizi yayınlayan kanalı konumunda. Kanal D'yi (7) diziyle Star Tv takip ediyor. Kanal D'nin şu sıralar en çok izlenen dizisi Perşembe akşamları ekrana getirdiği ve bu hafta üçüncü bölümü yayınlayacağı ekrana gelen yeni dizisi "Vatanım Sensin".
 
Fox Tv bu hafta TMC yapımı "Familya" dizisinin yayın saatinde değişiklik yaparak, geçen hafta PT1'de yayınlandığı diziyi bu hafta yine PT2 yayın kuşağında, saat 22:45'te yayınlıyor. Fox Tv geçen hafta olduğu gibi bu hafta da (6) diziyle yayında. Kanalın şu sıralar en çok izlenen dizisi Çarşamba akşamları ekrana gelen yaz dizisi Gold Yapım imzalı "No: 309".
 
TRT1 geçen hafta maç yayını sebebiyle yayınlamadığı, Galibarda Sanat Yapımı "Yüzyıllık Mühür" dizisini bu hafta yeni bölümüyle ekrana getiriyor. TRT1 bu hafta (6) diziyle yayında. Kanalın en çok izlenen dizisi,aynı zamanda bu sezonda da yeni bölümleriyle tüm haftanın en çok izlenen dizisi olan ve Çarşamba akşamları ekrana gelen Tekden Film yapımı "Diriliş Ertuğrul".
 
Haftanın stabil kanallarından Atv, geçen hafta olduğu gibi (6) diziyle yayında. Kanalın en çok izlenen dizisi Salı akşamları ekrana getirdiği "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz". Kanal şu anda, Star Tv dizisi "Anne"nin başlamasıyla birlikte Salı akşamları liderliğini "Anne"ye kaptırmış durumda.
 
Show Tv ise haftanın en az dizi yayınlayan kanalı. Kanal (4) diziyle yayında. Show Tv'nin en çok izlenen dizisi Pazartesi akşamları ekrana gelen Ay Yapım imzalı "İçerde". 

Geçtiğimiz hafta Pazartesi akşamı "İçerde" ile Show Tv, Salı akşamı "Anne" ile Star Tv, Çarşamba akşamı "Diriliş Ertuğrul" ile TRT1, Perşembe akşamı "Vatanım Sensin" ile Kanal D, Cuma akşamı "Arka Sokaklar" ile Kanal D ve "Kiralık Aşk" ile Star Tv, Cumartesi akşamı "Kalbimdeki Deniz" ile Fox Tv, Pazar akşamı "Hayat Bazen Tatlıdır" ile Star Tv en çok dizisi izlenen kanallar oldular. Bu haftaki durumları ise önümüzdeki hafta başı belli olacak.

Geçen haftaya göre Kanallar ve yayın günlerinde reyting birincisi olan dizileri:
Star Tv (3 dizi) Anne (Salı), Kiralık Aşk (Cuma AB ve ABC1), Hayat Bazen Tatlıdır (Pazar)
Kanal D (2 dizi) Vatanım Sensin (Perşembe), Arka Sokaklar (Cuma Total)
Fox Tv  (1 dizi) Kalbimdeki Deniz (Cumartesi)
Show Tv (1 dizi) İçerde (Pazartesi)
TRT1 (1) Diriliş Ertuğrul (Çarşamba ve tüm haftanın en çok izlenen dizisi)
Atv (-)
Cesur ve Güzel Cesur ve Güzel

Paylaş

 

Tüm Cesur ve Güzel Bilgileri