1001 Tv > Gündem Yorumları > Yeni haftanın dizi gündemi

Yeni haftanın dizi gündemi

Uzunçorap | 20.11.2016 | Bana Sevmeyi Anlat
Bana Sevmeyi Anlat

Takvimin 47. haftası (21 Kasım - 27 Kasım 2016) geçen hafta gibi durağan bir hafta. Haftanın hareketleri Pazartesi ve Salı günleri.
 

Fox Tv dizisi 'Bana Sevmeyi Anlat' geçen hafta, başladığı tarihten bu yana yayın günü olan cumayı  yeni sezonuyla ekrana dönen "Muhteşem Yüzyıl: Kösem"e bırakmış ve yeni bölümüyle ekranda yer alamamıştı. Dizi artık Pazartesi akşamları yayınlanacak ve yeni bölümü de 21 Kasım Pazartesi akşamı ekrana geliyor.
 

Salı günü hareketlerinden biri yine Fox Tv'nin. TMC Yapım imzalı "Familya" dizisi 10. bölümüyle final yapıyor. Dizi 6. bölümüyle PT2 yayın kuşağına alınmış, sonraki haftalarda yayın saatinde dalgalanmalar söz konusu olmuştu. Salı gününün bir diğer hareketi Galibarda Sanat imzalı "Yüzyıllık Mühür" dizisinden. Dizi yeni bölümü "Gayrimüslim Kahramanlar" ile bir hafta aradan sonra ekranda.
 

"Muhteşem Yüzyıl: Kösem"in de ekrana dönüşüyle, yeni sezon için ekrana dönmeyi bekleyen dizi kalmamış oluyor. Yayın tarihleri kesinleşmemiş yeni diziler ise: Bu Şehir Arkandan Gelecek (Kanal D), Yıldızların Altında (Star Tv).
 

Geçen hafta yen sezon ilk bölümüyle ekrana gelen Tims imzalı Fox Tv dizisi "Muhteşem Yüzyıl: Kösem"  bu hafta ikinci bölümüyle ekranda olacak. Geçen sezon 30. bölümüyle sezon finali yapan dizinin yeni bölümlerini kanal 1.  bölüm numarası ile başlattı.


Bu hafta pazartesi, salı ve cumartesi akşamları 6 majör kanalın tamamı dizi yayınlıyor. Çarşamba akşamı Atv ve Show Tv'de, perşembe akşamı TRT1'de, cuma ve pazar akşamları yine Show Tv'de dizi yok.

Bu hafta yeni bölümleri yayınlanacak diğer diziler: "Babam ve Ailesi", "Hangimiz  Sevmedik", "İçerde", "Kırgın Çiçekler", "Paramparça", "Anne", "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Edho)", "Gülümse Yeter", "Hayat Şarkısı", "Diriliş Ertuğrul","Kara Sevda", "No 309", "Poyraz Karayel", "Cesur ve  Güzel", "Cesur Yürek",  "Umuda Kelepçe Vurulmaz", "Vatanım Sensin", "Yeter", "Arka Sokaklar", "Aşk ve Mavi", "Kiralık Aşk", "Sevda Kuşun Kanadında", "Altınsoylar", "Aşk Laftan Anlamaz", "Kalbimdeki Deniz", "Kertenkele",  "Seksenler", "Yüksek Sosyete", ""Baba Candır","Bodrum Masalı" "Hayat Bazen Tatlıdır", "O Hayat Benim" ve "Seviyor Sevmiyor".
 

Bu hafta prime time yayın saatinde, geçen hafta yayınlanmayan "Bana Sevmeyi Anlat" ve "Yüzyıllık Mühür" dizilerinin yeni bölümleriyle birlikte geçen haftadan (2) fazlayla,  toplam 37 dizi yer alıyor.
 

 

Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı