Uzunçorap 7.11.2016 Cesur ve Güzel
Cesur ve Güzel

Takvimin 45. haftasında (7 Kasım - 13 Kasım 2016) Salı, Perşembe ve Cumartesi günlerinde hareketlilik söz konusu:  Salı günleri ekrana gelen TRT1 dizisi "Yüzyıllık Mühür" geçen hafta maç yayını sebebiyle yayınlanmamıştı. Bir hafta aradan sonra yeni bölümüyle ekranda.

Fox Tv'nin Salı akşamı dizisi "Familya" birkaç haftadır yaşadığı yayın kuşağı değişikliğini bu hafta tekrar yaşıyor ve PT2 (22:45)'de ekrana geliyor.


Star Tv iddialı projesi "Cesur ve Güzel"i bu hafta ekranla buluşturuyor. Dizi Perşembe akşamı
seyirci karşısına çıkıyor.

Star Tv'nin Perşembe akşamları yayınladığı dizisi "Yüksek Sosyete" ise gün değişikliği yaşayarak Cumartesi akşamına kayıyor. Geçtiğimiz hafta bir Bi Yapım projesi olan Show Tv dizisi "Aşk Laftan Anlamaz" Çarşamba gününden Cumartesi akşamına transfer olmuştu. Bu hafta da yine bir Bi Yapım projesi Star Tv dizisi "Yüksek Sosyete" Perşembe gününden Cumartesi akşamına transfer oldu.
Geçen hafta "Altınsoylar" dizisinin başlamasıyla PT2 yayın kuşağına kaydırılan "Tatlı İntikam" bu hafta aynı yayın kuşağında final bölümüyle ekrana geliyor.
 
Geçen hafta ilk kez ekrana gelen "Umuda Kelepçe Vurulmaz", "Aşk ve Mavi" ve "Altınsoylar" dizileri ikinci bölümleriyle ekrandalar.  

Yeni sezon bölümleriyle ekrana dönmeyi bekleyen tek dizi kaldı: Muhteşem Yüzyıl Kösem. Dizi bu sezon Fox Tv'de ekrana gelecek ve yayın tarihi önümüzdeki hafta, 18 Kasım 2016 Cuma
 
Bu hafta yeni bölümleri yayınlanacak diğer diziler: "Babam ve Ailesi", "Hangimiz Sevmedik", "İçerde", "Kırgın Çiçekler", Star Tv dizisi "Paramparça", "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Edho)", "Gülümse Yeter", "Hayat Şarkısı", "Kara Sevda", "No 309", "Poyraz Karayel", "Cesur Yürek" "Yeter", "Yüksek Sosyete", "Arka Sokaklar",  "Bana Sevmeyi Anlat", "Kiralık Aşk", "Sevda Kuşun Kanadında", "Kalbimdeki Deniz", "Kertenkele",  "Seksenler", "Tatlı İntikam", "Arkadaşlar İyidir", "Baba Candır","Bodrum Masalı" "Hayat Bazen Tatlıdır", "O Hayat Benim" ve "Seviyor Sevmiyor". 

Bu hafta prime time yayın saatinde, geçen haftadan (2) fazla diziyle, toplam 37 dizi yer alıyor.


 
Cesur ve Güzel

Paylaş

 

Tüm Cesur ve Güzel Bilgileri