Işınla Bizi Scotty 15.06.2017 Kalp atışı
Kalp atışı

Yaz sezona girdik. Kanalllar bir bir projelerini tanıtmaya başladılar. Romantik-komediler, dramlar... Uyarlamalar, özgün hikayeler.. Pek çok yeni proje ekrana gelmek için gün sayıyor.   Önümüzdeki günlerde ekranda yer alacak dizilere yakından bakalım. 

ATEŞBÖCEĞİ
 
Son olarak Kiralık Aşk'ta izlediğimiz Seçkin Özdemir ve Dayan Yüreğim'de izlediğimiz Nilay Deniz'i buluşturan dizinin türü romantik-kopmedi. Mia Yapım tarafından Star Tv için hazırlanan ve yönetmenliğini Barış Yöş'ün üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Derya Alabora, Umur Yiğit Vanlı, Belma Canciğer, Durul Bazan, Seda Güven, Berkay Tulumbacı, Alicia Kapudağ, Şebnem Dilligil, Çağrı Çıtanak, Tayra Bahar bulunuyor. Dizinin yayın tarihi henüz belli olmadı.
 
Konusu:
Bir yanda çok başarılı, çekici, fakat aşkla arasına mesafe açılmış; hayatta onu şaşırtacak bir şey kalmadığını hisseden bir boşanma avukatı: Barış (Seçkin Özdemir) Diğer yanda ise hayat dolu, akıllı, eğlenceli, fakat ailesini geçindirmek için taksi şoförlüğü yapmak zorunda kalan, güzel bir genç kız: Aslı ( Nilay Deniz). Nam-ı diğer Ateşböceği.İkilinin yolları kesişince, hayatları değişecek ve aşk dolu bir serüvenin içine girecekler. 
 

DELİ GÖNÜL

 
Deli Gönül, Antakya’dan İstanbul’a uzanan soluk soluğa izlenecek iki öğretmenin aşk hikayesi anlatılıyor.
25 Film tarafından FOX için hazırlanan dizinin çekimleri Antakya'da devam ediyor. Başrollerini, son olarak Oyunbozan'da izlediğimiz Tuvana Türkay ve Sevda Kuşun Kanadında'da izlediğimiz Murat Ünalmış'ın paylaştığı dizi'nin senaryosu Rahşan Çiğdem İnan, Barış Pirhasan ve Selim Demirdelen kaleme alırken, yönetmen koltuğunu da Selim Demirdelen ve Berat Özdoğan paylaşıyor. Oyuncu kadrosunda ayrıca Çiğdem Batur, Ogün Kaptanoğlu, İştar Gökseven, Mine Tüfekçioğlu, Macit Sonkan, Nilgün Karababa, Barış Yalçın ve Tarık Özenbaş'ın yer aldığı Deli Gönül'ün yayın tarihi 4 Temmuz, Salı. 
 
DOLUNAY
 
Başrollerini, son olarak Yıldızlar Şahidim'de izlediğimiz Özge Gürel ve kısa bir süre önce final yapan Hangimiz Sevmedik'te izlediğimiz Can Yaman'ın paylaştığı Dolunay da yine Star Tv'de ekrana gelecek olan başka bir romantik-komedi. Nazlı ile Ferit’in imkansız aşkını aşkını anlatan dizinin yapımcısı Yağmur Ünal, isim annesi ise Türkan Şoray. Ayrıca Yağmur Ünal'ın ablası Irmak Ünal da oyuncu kadrosunda. Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı Dolunay'ın kadrosunda Hakan Kurtaş, Necip Memili, Öznur Serçeler, İlayda Akdoğan, Türkü Turan, Alara Bozbey, Balamir Emren, Berk Yaygın, Özlem Türay, Emre Kentmenoğlu, Alihan Türkdemir ve Yeşim Gül, Mert Yavuzcan da bulunuyor. Yayın tarihi henüz belli değil.
 
Konusu: 
Profesyonel bir aşçı olmak isteyen Nazlı (Özge Gürel), Japon mutfağını öğrenerek kendi restoranını açma hayalleri kurar. Öğrenci evini geçindirmek için ek iş için tanışmadığı patronu Ferit’in ( Can Yaman) özel aşçısı olur. Zengin iş adamı Ferit ve Nazlı, çeşitli tesadüflerle yakınlaşır ve imkansız olan bir aşkın kapısını aralar.
 
İKİ YALANCI
 
Senaryosunu Gani Müjde'nin yazdığı, Tükenmezkalem yapımı İki Yalancı'nın yayıncı kanalı Kanal D. Romantik-komedi türündeki dizinin başrollerini O Hayat Benim'de uzun süre Ateş karakterine hayat veren Keremcem ve son olarak Mayıs Kraliçesi ile ekranda olan Yağmur Tanrısevsin paylaşıyor. Eda Teksöz'ün yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin çekimleri Bodrum'da başladı. 
 
Konusu:
Konu:  Sevgilisi tarafından terk edilen Serkan ile işinden atılan Duygu’nun yolları Bodrum’da kesişir. Kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili, gönüllerine düşecek sevdadan habersizdir.
 
   
KALP ATIŞI
 
Geçtiğiğmiz yaz sezonunun en sevilen dizilerinden olan Seviyor Sevmiyor'un Yiğit Balcı'sı Gökhan Alkan' MF Yapım'la yeniden buluşturan Kalp Atışı'nın diğer başrol oyuncusu son olarak Muhteşem Yüzyıl: Kösem'de izlediğimiz Öykü Karayel. Dizinin yönetmeni, Seviyor Sevmiyor'un da yönetmen koltuğunda oturan Yusuf Pirhasan. Uyarlama senaryo, Makbule Kosif, Eda Tezcan, Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel ve Melis Veziroğlu Yılmaz'a ait. Ege Kökenli, Ali Burak Ceylan, Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Barış Aytaç, Metin Coşkun, Vedat Erincin, Hasan Şahintürk, Selahattin Paşalı, Devrim Atmaca, Başar Doğusoy, Burcu Türünz, Ceylan Ceylan, Erdem Kaynarca ve Rüçhan Çalışkur'un da kadrosunda yer aldığı romantik-dram türündeki dizinin yayıncı kanalı Show Tv, yayın tarihi 29 Haziran Perşembe.
 
Konusu: 
 
“Dünya ne kadar berbat bir yer olsa da, iyilerin mutlaka kazanacağını kanıtlayan birileri her zaman vardır. Belki de O size hiç adil davranmayan kaderin sunduğu ilk ve tek şanstır. Henüz on sekiz yaşındaki lise öğrencisi Eylül’ün de kaderini değiştirecek o şansın adı Ali Asaf Denizoğlu’dur. Hikayenin başladığı yer Ege’de bir kasabanın lisesi... İkilinin yollarının ayrılıp yıllar sonra tekrar kesiştikleri yer ise İstanbul’un en iyi hastanesinin çatısıdır! Hayata yenik başlayan, öfkesi dışında hiçbir şeyi olmayan bir kızın bir cerrah olarak hayata meydan okuma hikayesidir bu. Aynı zamanda ona bu cesareti verecek olan Ali Asaf’ın! Elini tutan ve başarabilirsin diyen bir yol göstericinin. Hepimizin tüm kalbimizle hayatımızda olmasını istediğimiz o kişi Eylül gibi bizim de hayata olan umutlarımızı hep ayakta tutacaktır. 


KANATSIZ KUŞLAR
 
Koliba Film tarafından Atv için hazırlanan Kanatsız Kuşlar'ın yönetmeni Kemal Uzun, senaryo ise Hakan Haksun'a ait. Melis Tüzüngüç, Ümit Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur, Seda Türkmen önemli rolleri paylaşıyor. Yayın tarihi 15 Haziran Perşembe
 
Konusu: 
Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü… İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor.
 
 
RÜYA
 
Gold Film tarafından Show Tv için hazırlanan dizinin çekimleri henüz başlamadı, hakkında da henüz pek bilgi paylaşılmadı. Romantik-dram türündeki dizinin başrol oyuncuları Kara Sevda'da hâlâ Zeynep karaterini canlandıran Hazal Filiz Küçükköse ve son olarak Paramparça'da izlediğimiz Ceyhun Mengiroğlu. Yönetmen koltuğunda Cemal Şan'ın oturduğu, senaryosunu Funda Alp 'ın kaleme aldığı Rüya, maddi sıkıntı çeken genç bir kız ile zengin bir iş adamının aşk öyküsünü anlatıyor. 
 
 
 
 
 
Kalp atışı Kalp atışı Kalp atışı

Paylaş

 

Tüm Kalp Atışı Bilgileri