1001 Tv 15.06.2019 Afili Aşk
Afili Aşk
Kanalların Haziran ayı içinde ekrana gelecek olan dizilerinin tamamı bu hafta yayına başladı.
 
Atv'de Canevim pazartesi (Bu hafta 2. bölümüyle ekrana geldi.) ve Kimse bilmez salı akşamı, Kanal D'de Afili Aşk çarşamba akşamı, Star Tv'de Benim Tatlı Yalanım perşembe akşamı ve FOX'ta Her Yerde Sen cuma akşamı yayına başladı.
 
Ekranın yeni beş dizisi içinde en başarılı başlangıcı yapan Afili Aşk'tı. Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul'un başrollerini paylaştığı Afili Aşk, 5 bandında başlayan tek proje oldu. Romantik-komedi türündeki dizi, Total'de 5.15 reytingle, AB'de 4.57 reytingle ve ABC1'de 4.64 reytingle tüm gruplarda ikinci olarak, sıralama bakımından en iyi başlangıcı yaptı.
 
Yaz sezonuna en iyi ikinci girişi yapan dizi FOX'ta ekrana gelen Her Yerde Sen oldu. Aybüke Pusat ve Furkan Andıç'ın başrollerini paylaştığı dizi tüm gruplarda 4 bandında izlendi ve tüm gruplarda ilk beş program içinde yer aldı. Her Yerde Sen, Total'de 4 reytingle dördüncü, AB'de 4.32 reytingle ikinci ve ABC'de 4.09 reytingle üçüncü sırada yer aldı.

Star Tv'de perşembe akşamı ekrana gelen Benim Tatlı Yalanım, en iyi açılışını AB grubunda yaptı. Bu grupta 4.02 reytingle üçüncü olan dizi, Total'de 3.74 ve ABC1'de 3.60 reytingle beşinci sırada yer aldı.

Yaz sezonunun iki dramasından Kimse Bilmez iki grupta 3, bir grupta ise 2 bandında açılış yaptı. En az seyirciye ulaştığı AB grubunda 2.55 reytingle altıncı olan dizi, Total'de 3.92 reytingle dördüncü ve ABC1'de 3.20 reytingle altıncı sırada yer aldı.
 
Atv'nin yaz aylarında ekrana gelecek diğer draması Canevim bu hafta ikinci bölümüyle ekrana geldi. İlk bölümüyle Total izleyici grubunda 1, AB ve ABC1 izleyici gruplarında 2 bandında reyting alan Canevim 2. bölümüyle reyting listesinde büyük bir yükseliş yaşayarak. Total'de 5,19 reytinge, AB'de 3,10 reyting ve ABC1'de 4,47 reytinge ulaştı.
 

 

Paylaş

 

Tüm Afili Aşk Bilgileri