Uzunçorap 22.01.2019 Çukur
Çukur

21 Ocak Pazartesi günü, günü üç hafta aradan sonra ekrana dönen Çukur, Söz, Yasak Elma dizileri ve yeni Trt1 dizisi "Vuslat" hangi reytingleri aldılar? Tüm programlar arasında hangi dizi hangi sıraya yerleşti? Önceki bölümlerine göre reytinglerini arttırabildiler mi?

Günün dizi reyting listesine göre, total grup en çok "Çukur"un yüzüne gülmüş. Sadece en çok izlenen program olmasından değil, aynı zamanda üç hafta aradan sonra total grubun, reytingini arttıran tek dizisi olması bakımından da.

Vuslat'ta bir miktar kayıp bekleniyordu, Vuslat'ın yumuşak bir düşüş yaşadığı söylenebilir. Devler liginde yeni dizi "Vuslat" 4,98 puana tutunmayı başardı.

Total grubun ikincisi Söz, üçüncüsü Yasak Elma oldu. Günlük diziler Beni Bırakma ve Elif de 2+ puanlar elde ettiler.

Gruplarda bir kımıldanma da ABC1 gurubunda var. Söz dizisi ABC1 grubunda reytingini arttırarak puanını 9 bandına taşımış. Günlük dizilerde AB ve ABC1 grupları yukarıya ivmelenmiş. 

Üç haftalık aranın ardından dizilerin daha büyük bir coşkuyla ve özlemle karşılanması beklenirken, tablonun duruma tepkisizliği, akıllara tabloya okulların yarı yıl tatilinin yansıdığını getiriyor. Diziler ekrana döndü derken, sektör yarı yıl tatiliyle çakıştı.

Bakalım tablo salı günü dizilerine nasıl tepki verecek? 

Çukur Çukur

Paylaş

 

Tüm Çukur Bilgileri