1001 Tv 6.07.2019 Her Yerde Sen
Her Yerde Sen
Temmuz'un ilk haftasında yine, üçü kış sezonundan devam eden ve beşi yeni olmak üzere, 8 dizi ekrana geldi. Kanal D'nin romantik-komedisi Afili Aşk, geçen hafta tüm kategorilerde haftanın en çok izlenen dizisi olmuştu. Bu hafta iki kategoride reytingi kaybı yaşayan Afili Aşk bu kategorilerin birinde, AB'de sıralamadaki yerini kaybetti ve haftanın en çok izlenen ikinci dizisi oldu. Başrollerini Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk'in paylaştığı dizinin dördüncü bölümü Total'de 6.75 ve ABC1'de 6.24 reytingle hem yayın günü olan çarşambanın hem de haftanın en çok izlenen dizisi olmayı başardı. AB'de ise 6 bandından 5 bandına geriledi ve 5.27 reytingle gün birincisi olsa da, haftalık reyting sıralamasında ikinci sırada yer aldı. Afili Aşk, yaz sezonunun başından beri genel olarak en yüksek oranları almayı sürdürüyor.
 
FOX'ta ekrana gelen Her Yerde Sen, geçen hafta olduğu gibi, bu hafta da 5 bandında reyting elde etti ama bu hafta tüm kategorilerde reyting kaybı yaşadı. Bununla birlikte, Afili Aşk'ın da yaşadığı reyting kaybına bağlı olarak, AB izleyici kategorisinde haftanın en çok izlenen dizisi olarak listenin başında yer aldı. Aybüke Pusat ve Furkan Andıç'ın başrollerini paylaştığı romantik-komedi türündeki dizinin 5 Temmuz Cuma akşamı ekrana gelen 4. bölümü Total'de 5.60 reytingle yayın gününün en çok izlenen programı ve haftanın en çok izlenen ikinci dizisi, AB kategorisinde 5.34 reytingle hem gününün hem de haftanın birincisi ve ABC1'de 5.05 reytingle haftanın üçüncüsü oldu.

Star Tv'de ekrana gelen Benim Tatlı Yalanım bu hafta iki kategoride 5 bandında izlenirken, bir kategoride 5 barajının altında kaldı. Furkan Palalı ve Aslı Bekiroğlu'nun başrollerini paylaştığı dizinin 4 Temmuz Perşembe ekrana gelen 4. bölümü -izleyici kaybı yaşamış olmasına karşın- en yüksek reytinge de, haftalık sıralamadaki en yüksek konumuna da ABC1 kategorisinde ulaştı. Benim Tatlı Yalanım bu hafta Total'de 5.18 reytingle yayın gününün en çok izlenen programı ve haftanın dördüncüsü, AB'de 4.99 reytingle yine gün birincisi ve haftanın üçüncüsü, ABC1'de ise 5.33 reytingle gün birincisi ve haftanın ikincisi oldu.

Atv'nin bu yaz ekrana gelen iki dramasından Kimse Bilmez geçen hafta yaşadığı çıkışı bu hafta sürdüremedi. Geçen hafta tüm kategorilerde reytingini artıran ve birinde 6 barajını aşan dizi, bu hafta tüm kategorilerde reyting kaybetti ve bir alt banda geriledi. Dizi buna bağlı olarak, haftalık sıralamada da konumunu koruyamadı. Keremcem ve Özgü Kaya'nın başrollerini paylaştığı dizinin dördüncü bölümü Total'de 5.24 reytingle yayın gününün en çok izlenen programı ve haftanın üçüncüsü olurken AB'de 4.25 ve ABC1'de 4.46 reytingle yayın gününün ikinci programı ve haftanın en çok izlenen dördüncü dizisi oldu.
 
Atv'nin diğer draması Canevim bu hafta tüm kategorilerde izleyicisini artırmayı ve bir kategoride 4 barajını aşmayı başardı. Biran Damla Yılmaz, Özgür Çevik ve Aras Aydın'ın başrollerini paylaştığı dizinin beşinci bölümü Total'de 4.04 reytingle haftanın en çok izlenen beşinci, AB'de 2.45 reytingle yedinci ve ABC1'de 3.14 reytingle altıncı dizisi oldu.

2018 yazında yayın hayatına başlayan, kış sezonu boyunca süren ve 2019 yaz sezonunda da ara vermeden devam eden Erkenci Kuş iniş-çıkışlar yaşamayı sürdürüyor. Dizinin geçen hafta ekrana gelen bölümü tüm kategorilerde izleyici kaybı yaşamışken bu hafta ekrana gelen 46. bölümü ise tüm kategorilerde izleyicisini artırdı. En büyük yükselişi AB kategorisinde 2 bandından 4 bandına çıkarak gerçekleştirdi. Demet Özdemir ve Can Yaman'ın başrollerini paylaştığı, özellikle yurt dışında geniş bir izleyici kitlesi bulunan romantik-komedi türündeki dizinin 46. bölümü Total'de 3.31 reytingle haftanın en çok izlenen altıncı dizisi olurken AB'de 4.04 reytingle ve ABC1'de 3.30 reytingle beşinci sırada yer aldı.

 

Paylaş

 

Tüm Her Yerde Sen Bilgileri