Uzunçorap 23.01.2019 Kadın
Kadın

22 Ocak 2018 Salı günü üç hafta aradan sonra ekrana dönen Kadın, Edho ve Muhteşem İkili dizileri ile yeni Trt1 dizisi Halka hangi reytingleri aldılar? Tüm programlar arasında hangi dizi hangi sıraya yerleşti? Önceki bölümlerine göre reytinglerini arttırabildiler mi?

Günün dizi reyting listesine göre, total grubun en çok izlenen dizisi "Kadın" olmakla birlikte reyting tablosunda karne etkisi sürüyor. Ekrana dönen Kadın ve Edho üç hafta önceki bölümlerine göre reyting kaybı yaşamış durumdalar.

Elbette "Halka"nın, ve gün değişikliğiyle salıya kayan "Muhteşem İkili"nin bir miktar izleyici koparmış olması mümkün. Yarı yıl tatili etkisi mi yoksa yeni diziler etkisi mi; dünkü reyting tablosunda da görünen bu durumun sebebi çarşamba günü daha bir netlik kazanır.

"Halka"nın reyting kaybı doğal. Total grupta 1 puan gerileyerek 4 bandına inmiş, AB ve ABC1 gruplarında ise, önceki puanlarına göre arası biraz açılmış, fakat yine yükselebilir bir çizgide.

"Muhteşem İkili" total grupta reytingini arttırmış ama üç grupta da 3 bandına çıkamamış durumda. Gün değişikliğinin olumlu bir fark yaratmadığı görülüyor.

Total grubun ikincisi Edho, üçüncüsü Halka oldu. Günlük diziler Beni Bırakma ve Elif de 2+ puanlar elde ettiler.

Kadın Kadın Kadın

Paylaş

 

Tüm Kadın Bilgileri