Işınla Bizi Scotty 15.03.2015 Kiraz Mevsimi
Kiraz Mevsimi

Survivor All Stars'ın hafta sonları reyting listesinde etkisi sürüyor. TV8'in popüler yarışmasının yeni sezonuna başlamasıyla birlikte bütün reyting listesi birer basamak aşağıya kaydı. Ama diziler aldıkları reytinglerden çok da kaybetmiş değiller aslında. Hem TOTAL hem de AB'nin zirvesinin değişmeyen iki isminin kaybettikleri reyting bir puan bile değil.

Dolayısıyla kendi izleyicisini getiren Survivor'ın durumunu bir kenara bırakıp dizilerin aldığı sonuçları değerlendirecek olursak; TOTAL'in dizilerdeki birincisi ve tüm programlar arasındaki ikincisi, önceki haftalarda da olduğu gibi "Kiraz Mevsimi". Sevilen dizi, TOTAL'de 7.03 reyting alırken, 4.17 reytinge ulaştığı AB'de de üçüncü oldu. "Kiraz Mevsimi" her iki grupta aldığı sonuçlarla gecenin en başarılı dizisi.

 AB grubunun dizilerdeki en başarılı ismi ise, yine önceki haftalardaki sonuca benzer olarak, "Güllerin Savaşı" oldu. Kanal D'nin birinci sezonundaki dizisi AB'de 5.95 reyting alırken, TOTAL'de 5.02 reytingle altıncı sırada yer aldı.

Kiraz Mevsimi  AB grubunun dizilerdeki en başarılı ismi ise, yine önceki haftalardaki sonuca benzer olarak, "Güllerin Savaşı" oldu. Kanal D'nin birinci sezonundaki dizisi AB'de 5.95 reyting alırken, TOTAL'de 5.02 reytingle altıncı sırada yer aldı. Kiraz Mevsimi Kiraz Mevsimi

Paylaş

 

Tüm Kiraz Mevsimi Bilgileri