Işınla Bizi Scotty 12.06.2018 Çukur
Çukur

11 Haziran, sezonun son Pazartesi akşamında reyting için rekabet eden yalnızca iki dizi kalmıştı.Sezonun iddialı başlayan dizilerinden Siyah Beyaz Aşk'ın birkaç hafta önce final yapması ve sezonun gittikçe yükselen dizilerinden Yasak Elma'nın geçtiğimiz hafta sezon finali yapmasından sonra, Çukur ve Söz de aynı akşam sezona veda ettiler.

Zaman zaman iniş çıkışlar ve yer değiştirmeler olsa da, genel olarak TOTAL grubunun zirvesinde yer alan Söz bu hafta da konumunu korudu. Star Tv dizisi, ikinci sezonunun son bölümünde üç grupta da reyting kaybı yaşadı. Bu hafta TOTAL reytingi 7.64'ten 6.37'ye geriledi. Daha az başarılı olduğu AB ve ABC gruplarında da reytingi 6 bandından 4 bandına geriledi. Bu gruplarda sırasıyla 4.30 ve 4.35 reytingle günün en çok izlenen dördüncü programı oldu. 

Çukur ise, iki grupta reytingini artırarak rakibine oranla daha başarılı bir akşam geçirdi. TOTAL grubunda az bir farkla Söz'ün arkasından 6.19'la ikinci olurken, AB'de reytingini 7.40'a çıkartarak günün en çok izlenen programı oldu. ABC1 grubunda ise yaklaşık yarım puanlık bir kayıp yaşasa da 7.09 reytingle yine günün en çok izlenen programı olmayı başardı.

 Bu oranlar ve sıralamalarla sezona veda eden Söz ve Çukur, gelecek sezonda da başarılı olacakları iddiasını korudular.

Paylaş

 

Tüm Çukur Bilgileri