1001 Tv 9.09.2019 Aşk Ağlatır
Aşk Ağlatır

 2-8 Eylül haftasında, geçen yaz sezonundan devam edenler, yeni başlayanlar ve önceki sezondan geri dönenlerle birlikte, 9 dizi ekrana geldi.

Yaz sezonunun büyük bir kısmında zirvede yer alan Afili Aşk, bu hafta iki kategoride zirveyi Her Yerde Sen'e devretti. Kanal D'nin çarşamba akşamları ekrana gelen romantik-komedisi, aynı akşam ekrana gelen Sen Anlat Karadeniz'in geri dönüşüyle birlikte tüm kategorilerde, az da olsa izleyici kaybetti; AB'de 7 bandından 5 bandına geriledi. Afili Aşk'ın 12. bölümü Total'de 7.50 reytingle haftanın en çok izlenen dizisi olurken AB'de 5.58 reytingle ve ABC1'de 6.52 reytingle ikinci sırada yer aldı.
 
Önceki hafta tüm kategorilerde ikinci sırada yer alan Her Yerde Aşk bu hafta büyük bir sıçrama yaparak iki kategoride bir üst reyting bandına çıktı; ABC1'de 5 bandından 7 bandına yükseldi. FOX'ta cuma akşamları ekrana gelen dizinin 12. bölümü Total'de 6.53 reytingle haftanın en çok izlenen ikinci dizisi olurken AB'de 5.83 reytingle ve ABC1'de 7.02 reytingle haftanın en çok izlenen dizileri listesinin zirvesinde yer aldı.

Üçüncü sezonuyla ekranlara dönen Sen Anlat Karadeniz, önceki sezona göre iki kategoride artış, birinde ise kayıpla sezona başladı. Atv'de ilk sezonuyla rekorlar kırdığı Total kategorisinde yeni sezona izleyici kaybıyla başlayan dizi, bu kategoride 5.32 reytingle haftanın en çok izlenen 3. dizisi olurken AB'de 2.73 reytingle beşinci, AB'de 4.05 reytingle dördüncü sırada yer aldı.

 
Geçtiğimiz haftalarda listenin üçüncü ve dördüncü sıraları için rekabet halinde olan Kimse Bilmez ve Benim Tatlı Yalanım'ın her ikisi de bu hafta tüm kategorilerde izleyicilerini artırdı. 
 
Tüm kategorilerde 4 bandında izlenen Benim Tatlı Yalanım bu hafta iki kategoride ilk üçte ye almayı başardı. Star'ın perşembe akşamları ekrana gelen romantik-komedisinin 12. bölümü Total'de 4.62 reytingle beşinci, AB'de 4.56 ve ABC1'de 4.78 reytingle üçüncü sırada yer aldı.
 
Atv'nin yaz sezonu boyunca devam eden draması Kimse Bilmez, genel olarak daha çok izlendiği Total'de bu hafta 4 bandından 5 bandına yükselmeyi başardı. Diğer kategorilerde önceki haftayla aynı reyting bandında yer alan dizinin 12. bölümü Total'de 5.31 reytingle ve AB'de 2.91 reytingle dördüncü sırada yer alırken ABC1'de 3.96 reytingle haftanın en çok izlenen beşinci dizisi oldu.

Başarılı geçen ilk sezonunun ardından yazın ara veren ve 8 Eylül Pazar akşamı geri dönen Elimi Bırakma, yeni sezonuna tüm kategorilerde izleyici kaybıyla başladı. Haziran ayında ekrana gelen sezon finalinin 3 bandında izlendiği AB ve ABC1 kategorilerinde, yeni sezonun ilk bölümüyle 2 bandına geriledi. TRT 1'de 44. bölümüyle ekrana gelen dizi Total'de 3.1 reytingle yedinci sırada yer alırken AB'de 2.38 reytingle ve ABC1'de 2.74 reytingle haftanın en çok izlenen 6. dizisi oldu.

 
Elimi Bırakma'nın yeni sezon ilk bölümüyle aynı akşam yayın hayatına başlayan Aşk Ağlatır'ın da başarılı bir başlangıç yapabildiğini söylemek zor. Show Tv'de ekrana gelen MF Yapım imzalı dram türündeki dizi hiçbir kategoride 3 barajına ulaşamadı. En yüksek reytingine ulaştığı Total'de 2.98 ile sekizinci olan dizi, AB'de 2.14 ve ABC1'de 2.72 reytingle haftanın en çok izlenen dizileri listesinin yedinci sırasında yer aldı.

Paylaş

Aşk Ağlatır özel dosyaları


 

Tüm Aşk Ağlatır Bilgileri