Uzunçorap 24.01.2019 Diriliş
Diriliş

23 Ocak 2018 Çarşamba günü üç hafta aradan sonra ekrana dönen Çocuklar Duymasın, Diriliş Ertuğrul, Jet Sosyete ve Sen Anlat Karadeniz dizileri hangi reytingleri aldılar? Tüm programlar arasında hangi dizi hangi sıraya yerleşti? Önceki bölümlerine göre reytinglerini arttırabildiler mi?

Günün dizi reyting listesine göre, çarşamba gününün dizi sonuçlarıyla birlikte pekişti ki, diziler ekrana dönse de, seyirci ekran başında değil. Yarı yıl tatili ya da bu üç haftalık ara seyirciyi dizilerden kopardı.

Total grupta yukarıya doğru tek ivme gösteren haftalık dizi Jet Sosyete oldu, o da 3 bandına çıkamamış durumda. Bunun dışında neredeyse tüm diziler tüm gruplarda 1 er puan kaybederek bir alt banda inmiş görünüyorlar.

Günlük diziler için de benzer bir durum var. Total grupta Beni Bırakma 2 bandında kalmakla birlikte puanını bir miktar yükseltmiş, onun dışında tüm tablo kırmızılar içinde.

Şubat tatili 3 Şubat Pazar akşamı bitiyor. Yani önümüzdeki hafta da sürecek. Bakalım seyirci televizyon başına dönecek mi, ya da "gözden uzak olan gönülden uzak olur" hesabı ayrı kaldığı bu süre içinde belki de arasının soğuduğu dizilere tekrar bağlanacak mı, önümüzdeki günlerde belli olacak.

Tabloyu şöyle hızlıca özetlersek, total grupta birinciliği Diriliş yine kaptırmadı. Onu Sen Anlat Karadeniz, Jet Sosyete ve Çocuklar Duymasın takip etti.

Diriliş Diriliş

Paylaş

 

Tüm Diriliş Bilgileri