Uzunçorap 21.11.2016 Seviyor Sevmiyor
Seviyor Sevmiyor

20 Kasım Pazar günü prime time yayın kuşağında yeni bölümleriyle 5 dizi yayınlandı. Star Tv dizisi "Hayat Bazen Tatlıdır" 6. bölümüyle, Kanal D dizisi "Bodrum Masalı" 13., Atv dizisi "Seviyor Sevmiyor" 19., TRT1 dizisi "Baba Candır" 47. ve Fox Tv dizisi "O Hayat Benim" 110. bölümleriyle ekrana geldiler. Show Tv ve  Tv8 dışındaki 5 majör televizyon kanalında dizi yayınlandı.

Dün akşam hiçbir dizi tüm programlar arasında birinci sırada yer alamadı. Günün en çok izlenen dizisi Total ve ABC1 gruplarında "O Hayat Benim", AB grubunda "Seviyor Sevmiyor" oldu. Tüm programlar arasında "O Hayat Benim" Total grupta 2. sıraya, ABC1 grubunda 4. sıraya, "Seviyor Sevmiyor" AB grubunda 2. sıraya yerleşti.

Diziler arası sıralamada ikinci sıra "Hayat Bazen Tatlıdır" ve "Seviyor Sevmiyor" dizileri arasında paylaşıldı. "Hayat Bazen Tatlıdır" Total ve AB gruplarında, "Seviyor Sevmiyor" ABC1 grubunda, gruplarının en çok izlenen ikinci dizileri oldular. Üçüncü sıraya da Total ve AB'de "O Hayat Benim" özet bölümü ve AB grubunda "Bodrum Masalı" dizisi yerleşti.

"Seviyor Sevmiyor", daha önce gün birincilikleri görmüş bir dizi olmasına rağmen son haftalarda sürekli reyting azalışı kaydetmekteydi. Dizinin düzenli izleyicilerinden biri olarak, bu hafta nasıl sonuçlar alacağını merak ediyordum. "Seviyor Sevmiyor" dün akşamki bölümüyle tüm gruplarda reytingini arttırdı. Doğrusu kritik gelişmelerin olduğu, uzun süredir beklenen, önemli bir bölümdü. O sebeple bu artışı, hatta daha fazlasını bekliyordum.

Akşamın 5 dizisi içinde en yenisi olan "Hayat Bazen Tatlıdır" geçen hafta Total grupta 6'lı reytinge ulaşmıştı. Fakat bu artış bir seriye dönüşemeden dizi bu hafta reyting kaybetti. 3. bölümüyle AB grubunda 5.18 reytinge çıkan dizi bu grupta da bunu sürdüremedi ve 4. bölümünden itibaren, bu hafta da dahil, reyting azalışı yaşadı. Benzer bir durum ABC1 grubu için de geçerli. ABC1'de 2. haftasında 5li reyting alan dizi 3.bölümünden itibaren azalış kaydediyor, bu haftayla birlikte 4 haftadır bu şekilde. "Hayat Bazen Tatlıdır" şu anda 3-4 puanlı reytinglerde.

"O Hayat Benim" bu hafta Total ve AB gruplarında reyting kaybetti, ABC1 grubunda arttırdı. "Bodrum Masalı" ve "Baba Candır" şaşırtıcı bir şekilde tüm gruplarda benzer bir eğilim göstererek, Total grupta geçen haftaki izlenmeler oranlarının aynısını aldılar, fakat AB ve ABC1 gruplarında reytinglerini koruyamadılar.

Her grupta reytingi yükselen diziler: Seviyor Sevmiyor
Her grupta reytingi düşen diziler: Hayat Bazen Tatlıdır

Seviyor Sevmiyor

Paylaş

 

Tüm Seviyor Sevmiyor Bilgileri