1001 Tv 22.02.2020 Sefirin Kızı
Sefirin Kızı
Engin Akyürek, Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu'nun başrollerini paylaştığı O3 Medya ve NGM imzalı Sefirin Kızı bu hafta 9. bölümüyle ekrana geldi. Bölümde neler yaşandığına, öne çıkan repliklere, reytinge birlikte bakalım. 
 

Sancar, Müge hakkındaki söylediklerini duyduktan sonra kendisine saldıran Gediz'e karşılık vermez. Gediz'e Sancar'a Müge hakkında söylediklerinin doğru olmadığını kanıtlamak için, araba alacağını düşünerek 100.000 Dolar gönderir.
 
Akın, Barselona' Nare'nin arkadaşı Isabel'le buluşur ve Nadre'nin unuttuğunu sanarak telefonu ondan alır. Nare bunu öğrendikten sonra Müge'yi görmeye gider ve ona Akın'la ilgili gerçeği anlatır. Müge ona inanmadığını söyler. 

Gediz'le görüşen Nare, babasının onda kalmış olan telefonunu, babasına vermek bahanesiyle alır ve içindeki görüntülere ulaşır. Müge'yi arar, o sırada onunla olan Sancar konuşması için Müge'ye ısrar eder. Nare, Müge'ye Akın'ın anlattığı gibi biri olduğunu ispatlayacak kanıtı bulduğunu söyler. Böylece Sancar, Müge konusunda haklı olduğunu anlar. Sancar, aynı zamanda Nare ve Melek'in Karadağ'dan Akın yüzünden kaçtıklarını da öğrenir.  

Nare, marinada Müge'ye videoyu göstermek ister. Müge reddeder ve Nare'yi iftira atmakla suçlar. Konuşmalara tanık olan Gediz de Nare'yi ablasına iftira atmakla suçlar. Yaşanan tartışma sonrasında Müge, videoyu görmek istediğini söyler. Videoyu üçü birlikte izlerler. Gediz bu sırada Müge'nin Akın'la gerçekten sevgili olduğunu öğrenir. Marina'ya gelen Sancar onları görür. Nare'nin elinden telefonu almayı başarır.

REPLİKLER

Sancar- Senden tokat, Gediz'den de yumruk... Bayağı hırsınızı çıkarttınız ha!

 

Nare- Hak ettiysen demek...
Sancar- Kesin hak etmişimdir.
 
Yahya (Sancar'a)- Beni adamdan bile saymıyorsunuz. Köstebekten bile saymadınız.
 
Elvan- Merak etme ana, ben sana don atlet getiririm. Hem koğuş ağalığı pek yakışır sana. "Halise'nin yolu: Halise Efe'den Halise Ağa'ya... Pek yakında ekranlarda!"
 
Sancar (Nare hakkında) O benim kızımın anası. Ben ona dokunmam ama onun için dünyayı yakarım.
 
Nare (Halise ve Sancar hakkında)- Bazıları anne-baba olabiliyor ama insan olamıyor. O kadın başka bir kadını darp ettirdi. Onun için kovsun, benim için değil.
 
Gediz- Senin, başında durman gereken bir kızın yok mu?
Nare- Benim, başında durmam gereken bir dostum var.
 
Gediz (Nare'ye)- Belki teselli ikramiyesi istemiyorumdur.
 
Sancar (Nare'ye)- Bu kadar güzel olma.
 
Nare- Madem o kadar çok vaktin var, ben işteyken kızımızla ilgilen.
Sancar- Ben çocuk bakacağım, hanımefendi kariyer yapacak, öyle mi?
Nare- Ben yalnız bir anneyim. Çocuğuma da bakarım, kariyer de yaparım. Çocuğumla ilgilenmek istemiyorsan, yol orada; gidebilirsin. 
 
Elvan (Halise hakkında)- Ona pişmişse bize taşmış. 


REYTİNG

Sefirin Kızı'nın 17 Şubat Pazartesi akşamı ekrana gelen bölümü tüm kategorilerde izleyicisini artırmayı başardı. Dizinin 9. bölümü Totalde 9.60 reytingle, AB'de 8.76 reytingle ve ABC1'de 10,68 reytingle günün en çok izlenen programı oldu.
Sefirin Kızı Sefirin Kızı Sefirin Kızı

Paylaş

 

Tüm Sefirin Kızı Bilgileri