Işınla Bizi Scotty 11.03.2015 Racon Ailem İçin
Racon Ailem İçin

 10 Mart Salı reytingleri, zirvenin önceki haftalardaki seyrine göre beklendiği gibiydi ama yeni başlayan, iddialı iki dizinin performansı açısından şaşıtrıcıydı.

ATV'nin, kadrosunda Mehmet Aslantuğ, Sezin Akbaşoğulları, Hande Doğandemir, Seçkin Özdemir ve Sarp Akkaya gibi pekçok ünlü oyuncu bulunan iddialı dizisi "Racon Ailem İçin" sosyal medyadaki ilgi ve beğeniye rağmen, son zamanlardaki en zayıf başlangıçlardan birini yaptı. "Racon Ailem İçin" TOTAL'de 2.03 reytingle yirmi sekizinci, AB'de 2.46 reytingle on dokuzuncu sırada yer alabildi.  Salı akşamı başlayan, zengin kadrolu ve iddialı bir diğer dizi "Kara Kutu"ydu. Kanal D'nin, kadrosunda Orhan Kılıç, Deniz  Uğur, Kerem Alışık, Sümeyra Koç, Şevval Sam, Hazım Körmükçü ve Hakan Eratik gibi isimleri bulunduran istihbarat ve aksiyon dizisi, rakibi "Racon Ailem İçin"den nispeten daha iyi bir başlangıç yaptı. "Kara Kutu" TOTAL'de 2.80 reytingle yirminci, AB'de 3.04 reytingle onuncu sırada kendisine yer bulabildi.

Salı reyting listesinin kalanına gelirsek;  zirve önceki haftalarda olduğu gibi Fox Tv'nin yeni romantik-komedisi "Aşk Yeniden"indi. "Aşk Yeniden" güçlü rakiplerini yine her iki grupta da geride bırakarak TOTAL'de 8.51 ve AB'de 10.64 reytingle tüm günün en çok izlenen programı oldu.

Racon Ailem İçin  Salı akşamı başlayan, zengin kadrolu ve iddialı bir diğer dizi "Kara Kutu"ydu. Kanal D'nin, kadrosunda Orhan Kılıç, Deniz  Uğur, Kerem Alışık, Sümeyra Koç, Şevval Sam, Hazım Körmükçü ve Hakan Eratik gibi isimleri bulunduran istihbarat ve aksiyon dizisi, rakibi "Racon Ailem İçin"den nispeten daha iyi bir başlangıç yaptı. "Kara Kutu" TOTAL'de 2.80 reytingle yirminci, AB'de 3.04 reytingle onuncu sırada kendisine yer bulabildi.

Salı reyting listesinin kalanına gelirsek;  zirve önceki haftalarda olduğu gibi Fox Tv'nin yeni romantik-komedisi "Aşk Yeniden"indi. "Aşk Yeniden" güçlü rakiplerini yine her iki grupta da geride bırakarak TOTAL'de 8.51 ve AB'de 10.64 reytingle tüm günün en çok izlenen programı oldu. Racon Ailem İçin Racon Ailem İçin

Paylaş

 

Tüm Racon Ailem İçin Bilgileri