Işınla Bizi Scotty 25.03.2015 Aşk Yeniden
Aşk Yeniden

 24 Mart 2015 Salı'nın reytinglerinde, özellikle de AB grubunda, geçen haftaya göre genel bir düşüş söz konusu. Haftalardır zirvede yer alan "Survivor All Star"dan, en çok izlenen dizilere kadar hem TOTAL hem de AB'de yarım puanla bir puçuk puan arasında düşüsler görülüyor.

Günün en çok izlenen dizisi, yayına başladığı günden beri olduğu gibi yine "Aşk Yeniden"di. Önceki haftalarda, sıralamada "Survivor"ın bir basamak gerisinde kalsa da reytinglerinde bir azalma görülmeyen dizinin bu hafta aldığı sonuçlara gelirsek..
Romantik komedi türündeki dizi TOTAL'de 8.47 alırken, haftayı AB'de bir puanın üzerinde kayıpla tamamladı ve 8.91 reyting aldı. "Aşk Yeniden"in özeti de yine her iki grupta gün üçüncüsü oldu.

Salı akşamlarının "Aşk Yeniden"den sonra en çok izlenen dizisi olan "Kaderimin Yazıldığı Gün"ün genel reyting düşüklüğünden etiklenmiş durumda. Star Tv'nin dizisi TOTAL'de 1.38 puanlık kayıpla ve 5.88 reytingle dördüncü; AB'de 0.79 puanlık kayıp ve 4.42 reytingle beşinci sırada yer aldı.  Sezon ortasında başlayan, onun üzerinde diziden sadece bir ya da ikisi reyting başarısı gösterebildi. Geri kalanın bazıları yavaş yavaş yükseliyor, bazıları kanalı için "idare eder" denebilecek mütevazı sonuçlar alıyor ama Salı akşamları bu konuda oldukça kötü deneyimlere sahne oldu.

Kuşkusuz en dikkat çekeni de ATV'de üçüncü bölümü yayınlanan "Racon Ailem İçin"di. Çok güçlü bir kadrosu, iddialı bir yapım firması olmasına ve kanalından destek görmesine karşın dizi bir türlü seyirciyi yakalayamadı. O kadar ki aynı dönemde başladığı diğer yeni dizilerin reyting başarısızlıklarını bile gölgede bıraktı ve yayından kaldırılmayı garantilemiş oldu. Dizi bu hafta, TOTAL'de 1.36 reytingle kırk birinci ve AB'de 1.19 reytingle otuz altıncı sırada yer aldı.

Paylaş

 

Tüm Aşk Yeniden Bilgileri