1001 Tv 29.05.2019 Kadın
Kadın

Üç sezon finalinin yaşandığı 28 Mayıs Salı akşamının reyting galibi yine Kadın oldu. FOX'ta ikinci sezonunu tamamlayan ve önümüzdeki sezona geri dönecek olan Kadın, 28 Mayıs akşamı ekrana gelen 64. bölümüyle AB grubunda izleyicisini artırmayı başardı. Sezonun çoğunda almış olduğu iki haneli oranları sezon sonunda alamıyor olsa da haftanın en çok izlenen dizilerinden biri olmayı hâlâ sürdürebilen dizi, bu hafta Toltal'de 8.54 reytingle, AB'de 7.92 reytingle ve ABC1'de 9.35 reytingle tüm gruplarda birinci oldu.

Ekrandaki dördüncü sezonunu tamamlayan ve önümüzdeki sezon geri dönecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, sezona tüm gruplarda reyting kaybıyla veda etti. Geçtiğimiz hafta tüm gruplarda 7 bandında izlenmiş olan dizi, bu hafta iki grupta 6, bir grupta 5 bandına geriledi. Eşkıya'nın 139. bölümü Total'de 6.31 reytingle üçüncü, AB'de 5.86 reytingle dördüncü ve ABC1'de 6.66 reytingle yine dördüncü sırada yer aldı.

Tims&B'nin Kanal D için hazırladığı, başrollerini Burak Sevinç ve Melis Sezen'in paylaştığı Leke umulan izlenme oranlarına ulaşamıyor. Dizinin 28 Mayıs akşamı ekrana gelen bölümü tüm gruplarda izleyici kaybetti ve hiçbir grupta, en çok izlenen on beş program arasına giremedi. Leke'nin 7. bölümü Total'de 2.62 reytingle on yedinci, AB'de 1.58 reytingle on altıncı ve ABC1'de 2.05 reytingle, günün en çok izlenen on sekizinci programı oldu. Bu gittikçe azalan oranlarla, Leke'nin sezon finali yapabilmesini beklemek güç.


28 Mayıs Salı akşamı ekrana gelen diziler içinde en az izlenen, önceki haftalarda da olduğu gibi Halka'ydı. Bununla birlikte Halka, akşamın tüm gruplarda izleyicisini artırmayı başarabilen tek dizisiydi de. Düşük oranlarına rağmen sezon finali yapan ve önümüzdeki sezon dijital platformda devam etmesi beklenen dizinin 19. bölümü Total'de 1.33 reytingle kırk birinci, AB'de 1.52 reytingle yirminci ve ABC1'de 1.66 reytingle yirmi sekizinci sırada yer aldı.

Paylaş

 

Tüm Kadın Bilgileri