1001 Tv 22.05.2019 Kadın
Kadın

21 Mayıs Salı akşamı ekrana gelen dört diziden Kadın, sadece reyting sıralamasında en üstte yer aldığı için değil, diğer dizilerin aksine izleyicisini tüm gruplarda artırmayı başardığı için de en başarılısı oldu. Sezon sonuna doğru pek çok dizinin yaşadığı gibi, Kadın da geçtiğimiz hafta tüm gruplarda izleyici kaybetmişti. Bu haftaysa durumu tersine çevirmeyi başararak tüm gruplarda reytingini artırdı ve iki grupta 7 bandından 9 bandına çıkardı. Kadın'ın 63. bölümü Total'de 9.30 reytingle, AB'de 7.48 reytingle ve ABC1'de 9.41 reytingle günün en çok izlenen programı olarak birinci sırada yer aldı.

Günün tüm gruplarda en çok izlenen ikinci programı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dı. Atv'de ekrana gelen dizinin 138. bölümü iki grupta izleycisini artırmayı başardı. Eşkıya bu hafta Total'de 7.27 reytingle, AB'de 7.09 reytingle ve ABC1'de 7.62 reytingle ikinci sırada yer aldı.

Kanal D'de ekrana gelen Tims&B yapımı Leke, hedeflenen başarıdan uzaklaşmayı sürdürüyor. Geçen hafta iki grupta 3 bandında izlenen dizi, bu hafta sadece bir grupta 3 barajını aşabildi. Leke'nin 21 mayıs'ta ekrana gelen 6. bölümü tüm gruplarda reyting kaybetti ve hiçbir grupta ilk on program arasına giremedi. Leke, Total'de 3.1 reytingle on üçüncü, AB'de 2.20 reytingle on birinci ve ABC1'de 2.46 reytingle on dördüncü oldu.


Halka da reyting kaybı yaşamayı sürdüren dizilerden. TRT 1'de ekrana gelen polisiye dizi, geçen hafta olduğu gibi bu hafta da hiçbir grupta 2 barajına ulaşamadı. Bu hafta bir grupta izleyicisini artırmayı başaran Halka, Total'de 1.12 reytingle elli dördüncü, AB'de 1.47 reytingle yirmi sekizinci ve ABC1'de 1.41 reytingle otuz dördüncü sırada yer aldı. Gittikçe azalan reytinglerine karşın Halka'Nın önümüzdeki sezon devam edeceği duyuruldu.

Paylaş

 

Tüm Kadın Bilgileri