Uzunçorap 20.09.2017 Tutsak
Tutsak

19 Eylül 2017 Salı akşamı üç dizi ekrana geldi: Dolunay (Star), Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Atv) ve Tutsak (Kanal D).

Bu üç dizinin her biri için gayet heyecanlı bir durum söz konusuydu. 
Öncelikle "Tutsak" ilk kez ekranla buluştu. 
"Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz"ın yeni sezon ilk bölümüydü. 
"Dolunay" ise geçen hafta tüm salı akşamının tek yerli diziydi ve bu iki dizinin gelişinden nasıl etkileneceği merak konusuydu. 
 
Gelelim sonuçlara.. Günün zirvesini "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" belirledi. Her üç reyting grubunda da zirveye oturdu. Kendi içinde ise başarısını tam koruyamadı. Şöyle ki: Geçtiğimiz sezonda finalini 8.23, 8.30, 9.07 reytingleriyle yapmıştı. Dün akşam ise 7.11, 7.74 ve 7.83 reytinglerini aldı. Yani yeni sezonuna tüm gruplarda reyting kaybıyla başlamış oldu. 
 
2. sırada "Dolunay" var. "Dolunay" üç reyting grubunda tüm programlar arasında ikinciliğe yerleşti. Bununla beraber gelen dizilerle oluşan rekabetten etkilendi. Geçen haftasına kıyasla tüm gruplarda reyting kaybı yaşadı. (Total 6.02->4.98, AB 6.78->5.36  ve ABC1 6.47->5.50). "Dolunay" şahsen bu yaz benim izlediğim iki diziden biri oldu ve dün akşamki bölüm de iyiydi. Bir iki yerde sahnenin gereksiz uzadığını düşünüp sıkıldım ama, o da sadece bir iki yer, genel olarak başarılıydı. 
 
"Tutsak"a gelirsek. "Tutsak" tüm programlar içinde Totalde 5. sıraya ve AB ile ABC1 gruplarında 4. sırada yerleşti. Dizinin reyting sonuçları 3.27, 4.07 ve 4.00 olarak gerçekleşti. Pazartesi başlayan "Kayıt Dışı" dizisinin aldığın sonuçlara yakın sonuçlar. Dizi Sosyal medyada olumlu dönüşler almış. Bakalım önümüzdeki hafta bu değerlendirmelere paralel olarak reytinglerini arttırabilecek mi.
Tutsak

Paylaş

 

Tüm Tutsak Bilgileri