Işınla Bizi Scotty 8.04.2015 Aşk Yeniden
Aşk Yeniden

Salı akşamları, kanalların yeni dizilerini başlatmak için en çok tercih ettikleri günlerden biri olsa da son dönemde başlayan dizilerden sadece biri ayakta kalabildi, geri kalanlar ya yayından kalktı ya gün değiştirdi ya da rekabetten tamamen koptu. Şu anda Salı akşamları gerçek anlamda, reyting yarışı içinde sadece iki dizi var: "Kaderimin Yazıldığı Gün" ve "Aşk Yeniden"

"Kaderimin Yazıldığı Gün" sezon başında, Ekim ayında yayına başladığında reyting listesinin zirvesine yerleşmiş ve birkaç ay öncesine kadar da oradan kımıldamamıştı. Sırasıyla, Şubat ayında "Aşk Yeniden"in ve ardından "Survivor All Star"ın başlamasıyla reyting listesindeki yerini kaybetti. Yine de sezonun başından beri kendisine sağlam bir izleyici edinen dizi, yarıştan asla kopmuyor ve hep üst basamaklarda yer alıyor. Bu hafta da TOTAL'de reytingini geçen haftaya kıyasla 5.92'den 6.32'ye çıkartarak tüm programlar arasında üçüncü sırada yer aldı. AB'de reytingi 4.72'den 4.44'e düştü ama geçen haftaki gibi dördüncü sırada yer aldı. ABC1'de de reytingini 5.25'ten 5.84'e yükselterek günü üçüncü sırada tamamladı.

Aşk Yeniden  "Aşk Yeniden" FOX Tv'de yayına başladığı 10 Şubat tarihinde gün ikincisi olmuş ve hemen ikinci bölümünde de çok güçlü rakibi "Kaderimin Yazıldığı Gün"ü geçerek gün birinciliğine yerleşmişti. O Tarihten beri de, TOTAL'de "Survivor"a birincilik koltuğuna kaptırsa da, diğer gruplarda çoğu zaman birinciliği ve tüm gruplarda "günün en çok izlenen dizisi" unvanını kimseye bırakmıyor. Sadece yeni bölümü değil, özeti de her hafta günün en çok izlenen programları arasında yer alıyor.

Kısa zamanda kendisine çok büyük bir hayran kitlesi yartmayı da başaran dizi bu hafta, TOTAL'de geçen haftaki 8.19 reytinginden biraz kayıpla 7.66 oranında bir izleyiciyle yine ikinci sırada yer aldı. AB'de reytingi 9.71'den 8.89'e ve sıralamadaki yeride ikinciliğe geriledi. ABC1'deyse reytingini 9.45'ten 10.00'a çıkardı ve geçen hafta olduğu gibi günü birinci tamamladı. Aşk Yeniden Aşk Yeniden

Paylaş

 

Tüm Aşk Yeniden Bilgileri